Keďže väčšina tých, čo sú v Hanlonovej zostave sú z NHL, tak angličtinu ovládajú, to sa od neho učiť nemusia
Po včerajšom zápase dnes narazíme na Fínov - a výsledok ??
Ak prehráme, / ja som písal, že obsadíme na MS tak 7-8 miesto / - Hanlon a spol povedia, že " Po včerajšom náročnom zápase proti Česku, sa naši chlapci nestihli zregenerovať "
Ak vyhráme, povedia " Vidíte, vieme hrať a ukázali sme to všetkým neprajníkom "
Žiaľ, zabudnú povedať, že na to, aby sme postúpili, by sme museli vyhrať 2 zápasy a fíni a dáni všetko prehrať....čo je poriadne pritiahnuté za vlasy.
Ak dnes prehráme, tak si môžu tréner, realizačný tím, ako aj "zlatí" chlapci spytovať svedomie.
Zatiaľ mne radosť nerobia, skôr sklamanie . A sklamaním sú pre väčšinu fanúšikov.
Hlavne že všetci mali pred MS "veľké ústa " a veľké slová...Skutčnosť je však úplne iná....


