ole,
priznaj si, že jeden je väčší zlodej ako druhý...už len povedať, ž jeden je za 18 a druhý bezo dvoch za 20
teda, aj jeden , aj druhý má toho na rováši dosť....
A ak Ti je Mikloš simpaťák, tak , ja ho nemusí, a to nie som ani ficovec - ..jednoducho, taký úlistný človek, - Ivanko, mi jednoducho nejde....raz to uznáš aj Ty ----


