Re: ako je to s politikmi a novinármi ??
henrich 1, ak väčšina spoločnosti je lumpenproletariát, a Ty sa k nemu nehlásiš, tak si určite potomok novovzniklej Slovenskej buržoázie ;-D ;-D
Re: ako je to s politikmi a novinármi ??
henrich 1, ak väčšina spoločnosti je lumpenproletariát, a Ty sa k nemu nehlásiš, tak si určite potomok novovzniklej Slovenskej buržoázie ;-D ;-D
už našli vinníka za pokles hladiny plesa !!
umelé zasnežovanie môže za to !! strediská odobrali viac vody, ako mali ;-€
aj hľa !!
a dôvod poklesu vodnej hladiny plesa je na svete - zasnežovanie - a uznajte, tak ide poriadne veľa vody
žeby
mal ujo Klaus pravdu ??
Veď Brudel a jeho komisie diktátorsky rozdeľujú dotácie, diktátorsky určujú Európske zákony , normy - takže, má , či nemá pravdu ujo Klaus ??
A v mnohom má pravdu !!! 8-o
koho odporučí voliť Konferencia biskupov Slovenska ??
Nuž, jedine tú stranu a tých politikov, ktorí prislúbia ratifikáciu Zmluvy s Vatikánom, ktorí zakážu potraty a ktorí prispejú na cirkev väčšou sumou peňazí a prispejú k výúke náboženstva na školách
žeby za pokles hladiny vody Štrbského plesa
mohlo konské pólo ??
Kone tak udupali ľad, že sa polovica vody odparila z neho !
a až potom bude ten zimný odchyt rýb, čo spomína skipper ;-D ;-) ;-( 8-o
Re: Striedanie rodičov po rozvode deťom neubliži
rozvedená feministka ??
Musím Ti oponovať - So ženou sme stále spolu, máme 2 deti, a môžem Ti s kľudným svedomím povedať, že keď boli chlapci malí, tak som žene pomáhal - a pomajú aj ďaľší - robil som skoro všetko - kúpal, obliekal, prebaľoval, k´ŕmil -po roku - lebo kojiť som predsa len nemohol, to uznáš aj Ty. Keď chodili do škôlky, chodil som pre nich , striedali sme sa - Vodil som ich do 1 ročnika ZŠ, učil som sa s nimi vždy, keď som mal chvíľu času - radšej som nešiel s kamarátmi na pivo, len aby som bol s nimi a pomohol žene. Aj dnes ešte mladšiemu pomáham, chodím na združenia - je na priemysleovke, učím sa s ním, chodím s nim na vychádzky
Keď Ty si mala zlé skúsenosti s manželom, netvrď, že sú všetci takí, ako je, alebo bol ten Tvoj
A ešte jedna vec, písal som nižšie, že za rozvod môžu vždy obaja rodičia . Ty píšeš, že dieťatu by ublížilo, ak by musel trpieč otca s milenkou - a čo tak - ako dieťa trpí, ak vidí matku s milencom ?? čo Ty na to ??
Re: Tam-an-ron
kolok
Ty si n e č í t a , č o s o m n a p í s a l , / alebo si analfabet ? / ináč by si sa dočítal, že p í š e m L E N O 18 U N I V E R Z I T Á C H !!! a to je ako maku !!
Vysoké školy som nerozpisoval, , preto opakujem: NAČO JE NÁM 18 UNIVERZÍT - a ak chceš, vyjadri sa k počtu UNIVERZÍT -
telocvik a deti dnešnej doby
keď porovnám pohybové aktivity dnešných detí s tými z mojej mladosti, tak je to na neuverenie,
Svoho času sa od škôlky robili telesné cvičenia, pri ktorých sa deti a žiaci učili rozvíjať gymnastické cvičenia, šplh, preskoky, kotúle atd. Po škole sme vybehli von, a vrátili sme sa až keď sme nevládali. Dnešné deti - zo školy k počítaču, alebo na krúžkovú činnosť - apohybu čím ďalej tým menej!
Dnešné deti sú na tom tak, že mnohé z nich neurobia poriadne ani kotúľ dopredu, nevedia šplhať a o preskokoch cez kozu, koňa či švédsku debnu ani nehovorím. Samozrejme, je časť detí, športovo zdatných
Telocvikári, jednoducho majú sťaženú úlohu - ako primäť deti, ktoré ani doma necvičia, aby splnili úlohy. Úrazy sú pomerne časté - odreniny, sem tam vyklbený členok, zápästie, zlomený prst, ruka. Nie je opísané, pri akom cviku, úkone k poraneniu hlavy došlo, a tak ostalo na lekárovi -, akú určil diagnózu - škoda, že ju nedal na pozorovanie - možno by žila - ale, nevinil by som telocvikárku
nevidím v tom problém
že použili melódiu ako fanfáry - pri oceňovaní hercov
škoda len, že sme to nevyužili na propagáciu Slovenska -
striedanie rodičov ??
príklad - po rozvode matka býva v Košiciach. otec odíde bývať povedzme do Bratislavy - a čo so škou dieťaťa ?? mesiac v Košiciach a mesiac v Bratiskave?? Riadna blbosť
Nie je to dotiahnuté - Dieťa musí mať trvalý domov - a nie urobiť z neho lietajúce decko
Ideálne by bolo nerozvádzať sa !! To by sa však manželstvá museli uzatvárať všetky z lásky, a nie len preto, že sa dievčina prespala a čaká dieťa. Dnešná mládež aj "vďaka" americkým filmom vidí za všetkým len sex, a tak m,nohé manželstvá sú unáhlen
ČÍM šOKUJE SVET JANUKOVIč ??
AK MU CHCE NIEKTO VYTýKAť, ŽE CHCE LACNÝ PLYN ZA SEVASTOPOľ, -JE BLBEC - KRAJINU NEPREDAL - ALE ZA PRENÁJOM ZÍSKA LACNÝ PLYN PRE PRIEMYSEL A PRE OBČANOV na 25 rokov !
UKRAJINA UŠETRÍ MILIONY LEN ZA PLYN - JUŠČENKO CHCEL MAŤ NA UKRAJINE STREDISKO NATO - TO NIKOMU NEVADILO??
Teraz chce zvýšiť daň na alkohol cigarety atd. Nuž, u nás sa pravidelne dvíhajú dane za alkohol a cigarety a zvykli sme si - dokonca sa pije menej tvrdého alkoholu - takže, aj ukrajininci si zvyknú. A možno budú piť menej - čas ukáž
A tú Tymošenkovú, tú treba konečne poslať k vode - narobila spolu s Juščenkom veľa zlého .
ako je to s národnými "symbolmy" ??
"Nie je potrebné si vynucovať úctu ku krajine zákonmi. Viaže sa cez hrdosť na naše národné symboly a k tým určite patria aj Vysoké Tatry," - povedala Radičov
zrušiť zdravotné poisťovne
a zmluvy s nemocnicami bude robiť 1 zdravotná poisťovňa -a basta
nejde ani tak o ministerstvo životného prostredia,
ako o starostov obci v tatrách a pod Tatrami
Najmä starostovia obcí a obyvatelia obcí - vidia v novej zonácii možnosť "zbohatnúť " jednak predajom svojich pozemkov a potom z príjmov predpokladaného turistického ruchu.starostovia spolu s investormi už sa pripravujú na potrebných zmenách a doplnkoch v územnom pláne obcí. Tým sa totiž zvýši hodnota pozemkov - / a niekto na tom zarobí
To, že sa zničí príroda, kde vyrástli, kde žijú a žili ich predkovia, ich netrápi - Oslnila ich vidina peňaz
Re: Načo je nám toľko Univerzít na Slovensku ??
demokratizácia školstva by bola dobrá vtedy, ak by školy mali kvalifikovaných profesorov, pedagógov a garantov !! A aby boli finančne zabezpečené- Takto sa plytvá peniazmi na školy, ktoré nemajú opodstatnenie -
Garant by mal byť len pre jednu Univerzitu, a nie, aby sme mali "lietajúcich" garantov - potom na to všetko doplácajú jedine študenti
ako je to s politikmi a novinármi ??
Eduard Kukan -bývalý minister zahr. vecí SR figuroval v zoznamoch spolupracovníkov ŠtB pod krycím menom Skopec
Mikuláš Dzurinda- predseda SDKÚ DS -politik je autorom básne Pomník vďaky, oslavujúcej komunistický Víťazný február
Protagonisti relácie TV Markíza Sedem s.r.o. a teraz Sedem na JOJ-ke,ktorí boli pred rokom 1989 členom KSS- Elena Vacvalová , Boris Filan a Marián Leško ,Politológ Miroslav Kusý bol v čase komunistického režimu- vedúcim Ideologického oddelenia Ústredného výboru KSS, Marián Leško popredný novinár a politický komentátor študoval na prešovskej Univerzite P. J. Šafárika vedecký komunizmus, Komická dvojica Milan Lasica a Július Satinský v minulosti pripojili svoj podpis pod tzv.anticharta -propagandistický dokument KS
Načo je nám toľko Univerzít na Slovensku ??
UNIVERZITY :Žilinská univerzita v Žiline,Ekonomická univerzita v Bratislave,Katolícka univerzita v Ružomberku ,Prešovská univerzita v Prešove,Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre,Slovenská technická univerzita v Bratislave,Technická univerzita v Košiciach,Technická univerzita vo Zvolene,Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčín
Trnavská univerzita v Trnave,Univerzita J. Selyeho v Komárne,Univerzita Komenského v Bratislave,Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre,Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici,Univerzita P.J.Šafárika v Košiciach,Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave,Univerzita veterinárskeho lekárstva v Košiciach, Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislav
18 Univerzít !! to je nonsen !
Radšej ich mať o polovicu menej, ale finančne a profesionálne na úrovni !! Nech Univerzity majú tých najlepších profesorov, nech sú najlepšie vybavené - a nech sa na ne dostanú tí najlepší študenti
Tak budú mať všetky odbory hoci aj dvoch garantov
ako som to včera napísal ??
vzťahuje sa na neho poslanecká imunita
Slota nebude ani potrestaný, ani sa Mikloškovi neospravedlní -
Poslanci vedia, tak ako koaliční, tak aj opoziční, prečo nesúhlasia s obmedzením poslaneckej imunity -
kedy agentúra Standard & Poorś
zníži aj rating USA ako celku ?? Veď USA je momentálne vo finančnom trhu najnedôverihodnejšia krajina !!
Naozaj to v skutočnosti vyzerá tak, že americké a svetové ratingové spoločnosti chcú "zničiť " euro a tomu napomáhajú práve zníženia ratingov krajinám, ktoré nmajú problémy . Grécko, Portugalsko, Španielsko, taliansko atd
Ale prečo sa nezníži rating USA aspoň na C - mínus ?? Kto to vysvetlí ??
Všetky ratingové agentúry poslať do pekla
Odporúčame