bez vetra sa ani lístok nepohne
Fungoval ako krycia adresa, čiže ako človek, ktorý prijímal a preposielal poštu špiónov,"napísal portál Idne
Dá sa tomu veriť, prečo nie?Prečo o niektorých občanoch, ak sa uvedie správa, že spolupracoval s ŠtB, či vojenskou tajnou službou - nikto nepochybuje, ale ak je to politik, tak hneď to musí byť blbosť a plánovaná diskreditácia
Aj na Slovensku máme ľudí -v minulom, aj terajšom parlamente , kde boli podozrenia, avšak všetci svorne to popierali a popierajú. Všetci odrazu nenávideli bývalý režim, nenávideli fízlov a podobne
Veľká škoda, že za VPN a potom za HZDS, zmizlo toľko spisov z archívu Štb - vtedy záhadne zmizli všetky kompromitujúce spisy na politikov a členov VPN, potom HZDS a KDH ;-D Zaujímavé, však
Dnešní politici akoby v rokoch 1948-1989 ani - nežili v ČSSR - sú takí čistí a nikdy nič nemali s KSS, či KSČ, SZM, ROH, ĽM,či Štb, a inými zložkami štátnej bezpečnosti


