Re: ked by boli oni vo vlade
PAN EKONOM - a čo je pravda ???
Veď Mikloš a SDKÚ DS hovoria len jednu časť pravdy - polopravdu - ako obyčajn
Tú druhú časť "vedome" zamlčujú - a to tú časť, že ak sa nepomôže Grécku, odseri.me si to aj MY !
Pokiaľ naozaj väčšina z nás by nechcela pomôcť Grécku, potom čim skôr prejdime späť na slovenskú korunu. Ináč, ak chceme euro a silné euro, potom - musíme grécku pomôcť - a to uznáva ako KDH, tam SMK, tak MOST Híd ,HZDS ako aj SMER !!
Populistické vyhlásenia z úst Dzurindu, Mikloša a Radičovej sa pekne počúvajú, lebo hrajú na city občanov SR -hlôavne teraz mesiac pred voľbami. ALE nakoľko sme v Európskej únii, musíme sa správať aj ako obyvatelia EÚ. Jediné, s čím sa dá s Miklošom súhlasiť je, že nech sa na záchrane Grécka podieľajú aj BANKY, ktoré doposiaľ profitovali na Gréckych obchodoch a na pôžičkách, ktoré Grécku dali !


