Za málo práce brali poslanci obrovské platy
Re: platy poslancov a ich rast
pokračovanie
Ak by sme išli podľa Zákonníka práce, tak PRÁCA POSLANCA by sa mala brať ako PRÁCA NA DOBU URČITÚ !! Lebo každý z nich vie, že volebné obdobie je 4 ročné - tým pádom - POSLANCI NEMAJÚ NÁROK NA ODSTUPÉ - pretože ani pracovník zamestnaný na dobu určitú nemá na to nárok !
Zároveň po ukončení "pracovného pomeru - volebného obdobia majú byť povinní vrátiť "pracovné nástroje" teda notebooky a iné " tak, ako musí každý pracovník odovzdať " vyfasované " veci! Takže to, aké majú dnes poslanci platy je výsmechom nám, bežným občanov, pracujúcich vo firmách, či úradoch. NEHOVORIAC O SANKCIáCH ZA ABSENCIU at
Nie je to však Ficova chyba, pretože akékoľvek pozmeňujúce návrhy opozícia aj tak nepodporí - Veď kto to kedy videl, aby poslanci išli proti sebe
Môžu byť nahnevaní na seba, strany môžu útočiť jedna proti druhej, ALE AKONÁHLE SA OBJAVÍ NÁVRH ZÁKONA OBMEDZUJÚCI PRÍJMY ČI IMUNITU POSLANCOV, OKAMŽITE SÚ TÍTO "NEPRIATELIA " ZA JEDNO - NEPODPORIA NIČ, ČO BY ICH " OCHUDOBNILO"