ľudia všade rozmýšľajú v materinskom jazyku, ALE !! či v Nemcku, Francúzsku, Anglicku, či USA, všade národnostné menšiny MUSIA OVLÁDAŤ ÚRADNÝ JAZYK !! Bez toho ich ani nezamestnajú v štátnej správe, úradoch a inštitúciách !!
Aj " Vzor " všetkých maďarov - finančník Soros, sa musel naučiť úradný jazyk USA !! Ináč by sa nemohol realizovať !!
Maďarskí spoluobčania na južnom slovensku vedome ignorujú výuku slovenského jazyka na školách s vyučovacím jazykom maďarským
Myslia si, ťe sa uplatnia buď v Maďarsku, alebo len na južnom Slovensku - a keď ináč nie , vd angličtinu vedia lepšie ako slovenčinu, tak hurá do Sveta !!!


