Má SMER na 50% a čo s tým má generálny prokurátor?
My nemáme inú alternatívu než je SMER. Nech to znie akokoľvek bizarne, nemáme!
Máme tu trosky pravice, ktorá je spájaná s rozkradnutím tohto štátu a v konečnom dôsledku aj s marazmom, v ktorom žijeme. To je nezvratný fakt a aj keď viem, že poctivých pravicových občanov to mrzí, na tomto biľagu sa už nedá nič zmeniť. Žiaľ, reálne skúsenosti nepustia, lebo rozkrádanie sa uskutočnilo naprieč celým Slovenskom a nezúčastnili sa ho ani len zďaleka iba politické špičky, ale aj regionálne štruktúry.
Ďalšia vec, pre ktorú pravica zapikovala na smetisko je to, že sa príliš pohŕdavo vyjadrovala a vyjadruje o slušných a poctivých ľuďoch, ktorí nikoho neokradli, nikoho nepodviedli, iba slušne žili a pracovali a dnes sú jednou nohou za hranicou chudoby. A to je, či sa to niekomu páči alebo nepáči, polovica tohto národa.
O tých zúfalcoch, ktorí sa pre hroziacu chudobu vysťahovali za prácou do iných štátov nič, lebo načo.
Ale toto všetko nezapríčinil Fico.
Budujte novú čestnú pravicu a porazte ho!