Malé zákernícke hovado išlo opäť nakydať na vlastný štát. Ó, aké "ušľachtilé" a hrdinské!
Malé zákernícke hovado išlo opäť nakydať na vlastný štát. Ó, aké "ušľachtilé" a hrdinské!
A mne vyčítaš akože čo? To súsošie je z môjho pohľadu škaredé a Kristínovú nepoznám!
Vyjadrujem sa vo všeobecnej rovine a za tým komentárom si stojím do bodky.
Toto je veľmi - veľmi dobrá spáva! Dúfam, že sa to posunie aj na iné výzvy. :-)))
Načo sa mi planceš popod nohy? Potrebuješ sa ešte viac zhovadiť? Keď už tak "onikáš" :-)))
Najhoršie na celej veci je to, že keď sa k umeniu vyjadrujú hlupáci.
Ja síce chápem, že vnímanie umenia je vysoko individuálna vec, ale na kieho otca je doňho treba miešať odpornú politiku a osobnostný hnoj to nikdy nepochopím.
Super!
Máme tu odbavisko pre zmodralých a modrajúcich a my ostatní môžeme ísť nerušene pod iné debaty.
Jeho! Žeby niekto začal čistiť eurofondový chliev? Sa mi ani veriť nechce.
"Jedným zo zdrojov informácií je medzinárodné združenie investigatívnych novinárov"
Predpokladám, že zo slovenských novinárov tam nie je nikto, lebo my investigatívnych novinárov žiadnych nemáme.
Furt lepšie 2 centy, než drotom do oka. Tak čo prskáte ako keby vás drali?
To som ešte nepočula ... ale páči sa mi to :-)))
Toto keď človek číta, tak nevie, či sa má rozplakať hneď alebo až o chvíľu.
Bulharský prezident je nebezpečný sympoš!
Meter osemdesiat na výšku, 80 kg na váhu a 80 mil. na hrúbku peňaženky.
Odporúčame