A že Ti akurát toto žily trhá, tak to sa fakt čudujem!
Krásny Človek! A tým nemám na mysli fyzickú krásu.
Bárs by takých ľudí bolo viacej, žiaľ, je ich z roka na rok zúfalo menej.
Ja sa vám ľudia čudujem kde beriete čas a energiu na toto zničujúce mlátenie prázdnej slamy.
Neuveriteľné!
Padla mi sánka!
Držím Fílovi palce, minimálne za odvahu!
Ani vtip, ani myšlienka, hm, hm, hm.
Sa nudíš alebo či čo?
Spočítaj koľko bobkov si tu dnes nakládol!
Asi tak!
A ešte aj súdruh Hlina :-)))
Najviac by som sa zasmiala keby im tam Fico doniesol nejaké krabičkové víno, nech im čas lepšie uteká :-))))
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++
Nič nové pod slnkom! Už 23 rokov!
Vivat kmásači z roku 89!
Ja už len čakám, kedy vyjde niekto s nejakou lafacinou typu, že nás oslobodil Hitler pred Rusmi.
Ako chce pravica riadiť štát, keď nevie riadiť ani len malililililililililililililinkú platformu.
Každému, kto má IQ aspoň o malilililililililililililililinko vyššie ako má tekvica sú už úplne na smiech.
Odporúčame