Nech Ti dá na pošte plnomocenstvo na preberanie zásielok. Stojí to iba 2,50 EUR a máš na 5 rokov pokoj.
S tým smetím sa vždy dobre zabávam! Ja mám trvalé aj prechodné bydliská v platím v obidvoch okresoch. Pre pár euro sa mi nechce podstupovať tú nezmyselnú byrokratickú tortúru.


