Netbook nerovná sa notebook. Ajťaku, ajťáku! :-)))
Netbooky nikdy neoslnili a jednou nohou v hrobe sú už od samého začiatku ako vznikli :-)))
Každý normálny si svoje chráni.
To je skvelý nápad ... už aj idem hľadať sponzora :-)))
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++
Samozrejme, že na nás zarobili.
Veď o takéto a podobné svinstvá a podvody tu dennodenne bojujú pravicoví horlivci. To je ich filozofia. Čím väčšie svinstvo, tým väčší zisk.
A kedy a kde si to v mojom podaní videl? Si nevymýšľaj a skús byť aspoň trochu korektný!
No tak vidíš! Tak kašli na to a choď na pivo! :-))))
No vidíš! A kontajneristi sa už triasli, že prídu o rito :-)))
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++
Ešte ani jednu som tu v Tvojom podaní nevidela. Iba skučíš, že Ti zatvárajú jeden kohútik po druhom.
Prečo zase vidíš iba susedovú triesku a svoje brvno máš v paži. Nechápem!
Treba zametať aj pred svojim, nielen susedovým prahom. Inak si nevierohodný!
Fajn! Tak to rob a budem Ti tlieskať. Zatiaľ iba kopeš hlava nehlava bez rozmyslu a štipky objektivity.
Áno, lebo Slováci sú hovädá.
Jedným dychom napíšu, že v Rakúsku nie je bordel a u nás sa vykadia hoc aj na námestie. Všade na svete z nás majú strach ako z asociálov. A tak nám treba!
Odporúčame