Typické slovenské! To nie ja, to aj číslo 4. Jak v materskej škôlke!
Typické slovenské! To nie ja, to aj číslo 4. Jak v materskej škôlke!
Sa prebator!
Koľko peňazí z EÚ už pretieklo Slovenskom? Ja si nevyberám hrozienka z koláča, ja beriem veci v širších súvislostiach. Rozumieš tomuto slovu?
Čo_si?
Načo, keď mu jeden jazdí "v záhradke" :-))))))))
Keby Brusel roboil svoju kontrolnú robotu dobre, tak polovica Slovenska je už za mrežami.
Som za! Nech zastavia všetky projekty a nech ľudia vrátia nakradnuté.
Ja Glváčovi fandím! Dobre robí svoju robotu a myslím si, že má úplne v paži, kto "zařve".
Padni komu padni, niet inej cesty!
Priznaj sa, že Ty konkuruješ v dramatickej tvorbe Havlovi? Tie Tvoje blogy majú rovnakú výpovednú a hodnotovú úroveň ako jeho hry.
Odvolajte už konečne túto vládu. Ja už chcem byť v opozícii a zabávať sa na nových politických trotloch.
Múdro píšeš! +++++
Jeden z mála z tunajšej debaty, ktorý nemá kurací zákal.
To nie je vojna v SMERe. Toto je úplne, ale úplne o inom. A politiku by som za tým až tak nehľadala.
Toto je o tom, že niekomu prišli na nejaké rito a ten teraz odvádza pozornosť ... keď chceš, prebil štich. Treba čakať na to, ako budú padať esá, i na to, kto drží žolíka :-)))
Presne! Je to vojna spravodajcov, ale na tej vojne budú padať hlavy. SMER nemal rýpať do ....a.
Alebo mal? Neviem sa rozhodnúť, lebo toto je tak špinavá "mafiánska" hra, že sa mi z nej chce až odpľuť. I opľuť tých papľuhov, ktorí profitujú z týchto špinavostí.
Pozri sa! Keby tam Kristus, či Diabol, furt by si našiel nejakú chybu. Veď skús konkurz, možno Ťa príjmu a uvidíme, ako sa Ti bude dariť.
Za to teraz "cestuješ" ako pes s prebitou nohou.
Hej počula som. Jak normalizačný inkvizítor na zjazde KSČ. Trápny ako kýbel gytu.
No a si predstav, že ja som pred štrnganím precestovala celý svet. Úplne v pohode a za pár šupov.
Poďakujte sa SDKÚ za to, že tam nanominovala manažérsky odpad z Carga.
Odporúčame