Ty si bezdomovec? Živíš sa zberom odpadu? Možno Ťa starosta zamestná na aktivačné práce s odpadom. Skús sa informovať.
Ty si bezdomovec? Živíš sa zberom odpadu? Možno Ťa starosta zamestná na aktivačné práce s odpadom. Skús sa informovať.
Ak "odovzdáš" odpad do lesa, dostaneš takú pokutu, až zčernáš.
Na kovový odpad budú slúžiť zberné dvory v obciach. Tak ako všade inde vo svete. U nás je zberný dvor už aj na kuchynský prepálený olej, tak nechápem, čoho sa zrazu všetci bojíte. A okrem toho, ako dopadol papier pred rokmi? Tiež sa zrušili výkupne papiera a tu sme, štát neskrachoval.
Ty si bratranec jednoduchej Márií? Alebo nebodaj ešte pokrvnejší príbuzný?
Nie! Smejem sa na tom, koľko vyberačov kontajnerov a káričkárov haraburdia sa poflakuje po tejto debate :-)))
Presne! A v tom je tragédia tejto vlády, lebo týmto trtološom idú pristrihovať krídelka.
Ty si riadny čudák :-))) Prípadne si vymeň stredné písmeno za iné :-)))
Namiesto toho, aby si sa tešil, že ubudne podvodníkov, tak Ty vyplakávaš, že už nemôžeš robiť podvody. Vieš Ty vôbec čo chceš?
Dobre to vymysleli :-))) Konečne ubudne z krádeži kovov, lebo v niektorých mestách a miestach to bolo už neúnosné :-)))
Občania už nahlásili desiatky podozrivých bločkov http://www.podnikam.webnoviny.sk/uctovnictvo…
Nezúfaj, verím tomu, že raz sa Ti niečo v živote podarí. Možno by nebolo od veci skúsiť nejakú inú činnosť. Čo Ty na to? :-))) Pá, chrústik! :-)))
Nemáš ani vtip, ani myšlienku, ani noblesu. Zato v kecoch o ničom hráš prvú ligu.
To Ti k životu stačí tak málo? Nemáš vyššie ambície?
Až 100 krát? Ale veď tak jednoduchú vetu väčšina ľudí pochopí hneď na prvý krát. Ktoré písmenká Ti robia problém, "mojko"?
Ministerstvo obrany je, aj odjakživa bolo, zlatá baňa pre kšeftárov a kamaratčáky.
Kto je vo vláde a aká strana vládne, na tom vôbec nezáleží. Kšefty sú vždy istené cez strategické referáty, na ktorých sú "správni" ľudia. V podstate to platí pre všetky úrady a štátne inštitúcie. Minister alebo iný šéf úradu, je iba figúrka, ktorá "iba" podpisuje to, čo treba a kedy treba.
Takže, ak teraz z ničoho nič vyšlo najavo, že nejaké sanitky neboli pri preberaní košér, znamená to iba jedno jediné. Nejaký referentík buď "závidel" alebo nedostal takú províziu, akú dostať chcel, preto niekoho "priateľsky" natrel.
Aj keby, furt by bol na tom lepšie než Ty. Totálny kurací zákal sa u hocikoho iba tak nevidí.
Ja mám taký priestor uplatniť sa "verbálne", že Tebe sa o takom ani len nesníva.
A ak nechápeš súvislosti, tak je načim zamyslieť sa, že na kieho frasa sa poflakuješ po diskusných fórach.
Sa upokoj a prestaň používaj osobné invektívy. Červeným prasaťom si nazvi svoju mater a nie mňa!
Iba na okraj a pre tvoje info, nikdy som v žiadnej strane nebola a ani nebudem.
Ty nie si v stave pochopiť ani len jednoduchú vetu, tak nechápem, načo sa púšťaš do tej zložitej.
Bože môj! Koľko prázdnej slamy sa tu týždeň čo týždeň vymláti je až k neuvereniu. Že vás to baví furt dookola o tom istom :-))) Nechápem!
Ty máš zápal čoho? Byť Tebou, tak ho urgentne liečim!
Odporúčame