+++
Slovenský hokej je omnoho lepší, než si Slováci zaslúžia.
Vďaka chalani za príjemné zážitky :-)))
Slovenskí komentátori sú dobrí!
Keby tam komentoval aj sám pán Boh, tak ho Slovák okydá, lebo to je jeho typická vlastnosť. Negativizmus až po samé nebo!
Čo si si vyštrngal to máš, tak teraz neplač ako malé decko.
Kristové rany! Si ako pokazený verklík.
Kopať do hlavy to vieš, ale čítať a chápať Ťa nenaučili. To je na obesenie s takými ľuďmi na tomto svete.
Do SMERu sa nanominovalo príliš veľa svoloče, ktorej nejde o nič iné, než si urvať kus koláča.
Logicky, lebo slovenská povaha je taká, votrieť sa niekomu do priazne a potom ho odrbať.
To postihlo všetky veľké strany, od KSČ z pred novembra 89, cez Mečiara, SNS, SDKÚ ... postihne to aj ďalšie, ktoré vzniknú po SMERe.
Ani sa neunúvaj s ďalšou trápnou "duchaplnosťou", pretože od tejto chvíle Ťa mám úplne, ale úplne ... v ignorácií.
Neposudzuj ľudí podľa svojich nízkych pudov a bude Ti na svete lepšie. A máš šťastie, že nestojíš teraz pri mne, lebo za tento komentár by Ti ucho zvonilo ešte tri dni.
A ozaj, nezauzlili sa Ti ešte ruky pri tom prehadzovaní nickov?
Dane odvádzať nechcete, do športu investovať nechcete, ale bizúkať, že prehrávame, tak to vám ide o dušu spasenú.
Veď Tvojmu jednoduchému zmýšľaniu rozumie takmer každý. Si priehľadný, chrústik môj malinový, vieš? :-)))
Gratulujem k víťazstvu! Vyhral aktuálne lepší :-)))
Jo, jo! Ty si jednoduchej Márii aký príbuzný? Bratranec, či voľačo viac pokrvnejšie?
Presne! Všetci sa teraz z ničoho nič čudujú ako Beta vajciam, ale popritom všetci vedia, že na "obrane" sa kradne o dušu spasenú roky rokúce.
Niet čo dodať!
Zdá sa, že sa u nás konečne začal upratovať ten mega bordel, ktorý nám tu za ostatné roky navláčili politickí trotli striedajúci sa od revolúcie až po dnešok :-)))
Tak sanitky nám zarezonovali viac, než sme očakávali. Neprešli ani 3 dni a máme tu protiúder!
Správne chlapci, povyťahujte si na seba všetku špinu :-)))))
Odporúčame