"Nepriateľ je všade" je nejednoznačné
Potom neviem kto vyhráva
"Nepriateľ je všade" je nejednoznačné
Potom neviem kto vyhráva
s takýmito otázkami sa obráť na zelenského
Prípadne môžeš pridať aj podobné oslovenie
ďalší odborník čo tvrdí že kradnúť sa oplatí.
I tak še dá
zbytočne sa nehovorí,
že východniar má 1promile alkoholu iba keď tri dni nepije
prečo nevydávaš vlastné noviny?
Ale inak máš pravdu, v meinstríme človek veľa informácií nedostane
progresívec prekrúti aj Krista na kríži
hrubá záplata sa vyhráža hlbokou orbou :D
super
Nie je normálne aby čurilovci za svoje "vyšetrovanie" dostali ochranu tohto úradu
a to bol ešte k tomu jeden zo stankovych duchaplnejších
nech šimečková nie je nútená dávať tri faktúry na to isté
progresivistický prekladový slovník:
krádež storočia - zmrazené aktíva
stará mať vraveli.
A tá sa vyzná v tom ako to chodí vo svete
a to skôr ako brusel ovládnu moslimovia
chudáci ukrajinci,
tak im iné neostáva, iba behať s banderovckými vlajkami a stavať banderovi pomníky
pozri progresívec;
tak neseď, zober kriedu
a choď to napísať na chodník
Slovensko zločiny gardistov vyšetrovalo.
Ukrajina zločiny banerovcov obhajovala a doteraz banderovcov oslavuje.
Preto je tomu tak a v tom je ten rozdiel
... A tiež možno aj preto že banderovci po sebe svedkov nenechávali
aha,
čiže gardista nie je meno páchateľa ale politická objednávka?
HS:
Historický americký obrat vyvolal hystériu eurohujerov
ty máš vždy jednoduché riešenia.
Ale ono to bude asi inak. Možno nakoniec do turecka (alebo niekde inde) budú vyšupovaní natívni rakušania
Odporúčame