progresívci,
už ste si vypočuli pesničky lacovej?
To je niečo pre vás! Ten slovník!
progresívci,
už ste si vypočuli pesničky lacovej?
To je niečo pre vás! Ten slovník!
trochu upravím tvoje vyjadrenie
Miešaš svoje mokré sny s realitou
zlodej kričí chyťte zlodeja?
Asi sa progresívci a demokráti boja že sa nájde aj štvrté čestné prehlásenie šimečkovej :D
tak dedo šimečka,
to bol iný komunistický udavač
no tak keď vulgárny murko
vodcovstvo revolúcie nezvládol,
možno to dá lacová
keď spieva vulgárne pesničky,
to je iba krok ku kriedovej revolúcii
:D :D :D
tak ona spieva vulgárne pesničky?
Nech tie texty rýchlo napíše kriedou na chodník a progresívci z nej urobia hrdinku
no však napíš niečo ty,
podľa svojej progresivistickej šablóny
bože títo progresívci veria hneď všetkému čo dá meinstrím do nadpisu
veď im povedzte niekto že ten úrad sa neruší
To je ako keď demonštrovali za to že Slovensko je v Europe, akoby ho niekto chcel presunúť do Austrálie
škoda že pragmatizmus
zo strany progresívcov chýbal pri bidenovi.
Možno by už bolo po vojne
a za koľko eur si dal dnes obed,
to tu nenapíšu
to máš doma dobrú xantipu
Nečudujem sa že radšej sedíš doma a vypisuješ voloviny
a bolo aj PŠM ako urobil habera?
daj si ju do opravy
lebo ja mám tiež sklenú guľu,
a tá moja mi naopak potvrdila že spolupracovník štb nebol Nohavica
fíha!
Máš doma sklenú guľu?
aha, tak je to teda...
progresívci neprevracajú kabáty, iba pochopia
Dobré vedieť. Na to by neprišli ani americkí vedci
ta to ty si iný hodobný expert
Chudák Čurný sa bude pred tebou schovávať
Odporúčame