Ráž toho veľa nenarozpráva, odpovedá iba keď sa ho niekto na to opýta.
A nerobí PŠM na koncertoch
Ráž toho veľa nenarozpráva, odpovedá iba keď sa ho niekto na to opýta.
A nerobí PŠM na koncertoch
nechcel si povedať zuzka ?
no po...kašľali to chlapci
Riskujú že už si nezahrajú.
Vládne v našich končinách síce sloboda slova, ale ako hovorili komunisti - Demokracie ano, ale odtadeto potadeto
A progresívci zlikvidujú každého kto neide s nimi
čo vystavil tri faktúry ako šimečková ?
si smiešny,
Ráž je trvalo konzistentný vo svojich názoroch
Nie ako notorický prezliekač kabátov habera
nestačí že si správny progresívec nepúšťa Nohavicu
Správny progresívec musí vypnúť rádio keď ho náhodou hrajú, zobrať kriedu a načarbať na chodník nejaké hulvátstvo
habera - prezliekač kabátov
vypočuli sme si slovo slušnočloveka-progresívca
ááámen
obesením sa vyhrážajú iba slušnoľudia progresívci
Mimochodom daj sem ešte čo sa stane so zelenským po skončení vojny, keď bude nasledovať delenie ukrajiny ako porazeného štátu. Víťazná mocnosť Rusko sa nebude mať dôvod deliť.
Mimochodom 2. - veď je zachovávam slušnosť v diskusii, tak nechápem prečo mi admin maže príspevky
je tam aj bruselské heslo
neokolonializmus = "zdieľanie hodnôt"
?
obesením sa vyhrážajú iba slušnoľudia progresívci
Mimochodom daj sem ešte čo sa stane so zelenským po skončení vojny, keď bude nasledovať delenie ukrajiny ako porazeného štátu. Víťazná mocnosť Rusko sa nebude mať dôvod deliť.
Mimochodom 2. - veď je zachovávam slušnosť v diskusii, tak nechápem prečo mi admin maže príspevky
on dnes začal citovať preklady šimečkovej sesternice
sám to hovoril
Bohužiaľ, dostala iba jednu zmluvu, tak sa nečudujte
občanie slušnoľudia-progresívci,
ktorí ešte neoznačili Putina a Orbána za mongoloidov
hláste sa u súdruha Žinčicu
pozn.
Prineste si so sebou kriedu
samozrejme,
z pohľadu progresívca je lepšie stavať o 20rokov neskôr s oveľa lepšími úrokmi,
aj keď s 10 násobne vyššou cenou
nie, to prekladala z maďarčiny tá šimečkova sesternica,
čo pred chvíľou spomínal
nad článkami progresívcov
je zbytočné hlbšie sa zamýšľať
a to by jej u Orbána asi neprešlo
neviem,
tá by išla iba vtedy ak by mala na to tri zmluvy
a zo zúrivosti jedni píšu takéto nezmysli
a druhí ich potom v debate podporujú
ak je tu niekto naštvaný,
tak jedine ukrofili,
že sa uskutočnilo stretnutie Putin-Orbán
Odporúčame