rozumný človek
Radšej sami ako živiť škodnú
rozumný človek
Radšej sami ako živiť škodnú
bidena nemuseli vydierať
Ten chudák už ani nevedel kde je; stačilo ho štuchnúť
... a jeho "experti"
(nielen) západní experti by si mali položiť základnú oázku
- sú anglosasi ochotní ísť nechať sa zabíjať na ukrajine, alebo chcú iba naďalej v tomto podporovať ukrajincov.
Lebo potom to treba ukončiť čo najskôr.
podľa toho čo je tu uvedené
amíci mimoriadne vyprodukovali celkom rozumný dokument
už iba eu náckovia podporujú zabíjanie na ukrajine
gejza je úchyl,
stavím sa že si príspevky sťahuje do vlastnej databázy v počítači :D
neviem či na letisko neprišiel preňho taxík , ako pre jednú "predstaviteľku" eu
ospravedlňujem sa ale šialencovi s takým nickom sa inak odpovedať nedá
aktivistické využívanie kompetencií na hrane zákona starého komunistického gumáka sú obštrukcie
Daniš zasa dráždi progresívcov bosou nohou.
Toto nemdopadne dobre
zabudol si ešte napísať že Fico minule býval v prenajatom byte
škoda, bolo by to to najlepšie čo by mohol urobiť vzhľadom na jeho obštrukcie
a nešlo by že by pre zmenu ústavný súd odvolal gumáka petra?
dobrá správa je,
že asi budú musieť zrušiť aj názov ulice
podľa komunistického udavača šimečku.
.
PS
Pán Mrkva, toto naozaj nie je príspevok odporujúci slušnej diskusii, tak neviem prečo ho mažeš.
a to Babiš nemá nejakú Pavlínku
na ktorú by všetko prepísal,
zrušil si účet v banke aj s bankomatovou kartou?
... a tých ktorí im za to ešte dávajú aj lajky :D
keby si úmyselne nevynechával body ktoré ti nesedia do gebelsovčiny,
povedal by si si:
Je to hnus čo stvára ukrajina
Odporúčame