podľa toho čo je tu uvedené
amíci mimoriadne vyprodukovali celkom rozumný dokument
podľa toho čo je tu uvedené
amíci mimoriadne vyprodukovali celkom rozumný dokument
už iba eu náckovia podporujú zabíjanie na ukrajine
gejza je úchyl,
stavím sa že si príspevky sťahuje do vlastnej databázy v počítači :D
neviem či na letisko neprišiel preňho taxík , ako pre jednú "predstaviteľku" eu
ospravedlňujem sa ale šialencovi s takým nickom sa inak odpovedať nedá
aktivistické využívanie kompetencií na hrane zákona starého komunistického gumáka sú obštrukcie
Daniš zasa dráždi progresívcov bosou nohou.
Toto nemdopadne dobre
zabudol si ešte napísať že Fico minule býval v prenajatom byte
škoda, bolo by to to najlepšie čo by mohol urobiť vzhľadom na jeho obštrukcie
a nešlo by že by pre zmenu ústavný súd odvolal gumáka petra?
dobrá správa je,
že asi budú musieť zrušiť aj názov ulice
podľa komunistického udavača šimečku.
.
PS
Pán Mrkva, toto naozaj nie je príspevok odporujúci slušnej diskusii, tak neviem prečo ho mažeš.
a to Babiš nemá nejakú Pavlínku
na ktorú by všetko prepísal,
zrušil si účet v banke aj s bankomatovou kartou?
... a tých ktorí im za to ešte dávajú aj lajky :D
keby si úmyselne nevynechával body ktoré ti nesedia do gebelsovčiny,
povedal by si si:
Je to hnus čo stvára ukrajina
progresívci,
už ste si vypočuli pesničky lacovej?
To je niečo pre vás! Ten slovník!
trochu upravím tvoje vyjadrenie
Miešaš svoje mokré sny s realitou
zlodej kričí chyťte zlodeja?
Asi sa progresívci a demokráti boja že sa nájde aj štvrté čestné prehlásenie šimečkovej :D
tak dedo šimečka,
to bol iný komunistický udavač
Odporúčame