tak je všetko v poriadku,
neviem aký máš problém
tak je všetko v poriadku,
neviem aký máš problém
samozrejme,
progresívci majú najradšej troliny,
samozrejme,
ak zapadajú do ich trolej schémy
Potom si spokojne mastia bruško, aj keď čítajú v skutočnosti iba samé hlúposti
pretože deliť sa bude samozrejme ukrajina ako porazený štát,
nie víťazná mocnosť - Rusko
myslím že meinstrím vymýšľa hovadiny
aby zhovadil stretnutie Putin-Orbán
Nechcem povedať hoaxy, lebo tie samozrejme meinstrím neuverejňuje :D
ked sa dvaja majú radi, to je také progresívne,
alebo nie?
sstanko, prezradím ti tajomstvo :
1+1 = 2
ale myslím že v skutočnosti to bolo preto, lebo Mečiarovi prišla Claudia Schifferová a jemu nechcela :D
veď hovorím; iba si to potvrdil:
Každého kto s nimi nesúhlasí chcú vešať iba progresívci
PS nechce otvárať Benešove dekréty
Iba tak trošku pred voľbami,
aby si medzi maďarsky hovoriacimi Slovákmi zdvihlo preferencie
tento meinstrím už fakt nestojí za nič
toto nie je verejná mienka
Každého kto s nimi nesúhlasí chcú vešať iba progresívci
tak ty nie, si iba progresivistický kopirák
progresívni slušnoľudia v akcii
týždeň vopred sa informuje na dennej báze iba o progresivistických protestoch
progresivizmus je ideálnym príkladom pre tvrdenie že
teória a prax sa občas rozchádzajú
takže proti ukrajine sú ešte aj štyri ročné obdobia a počasie
... no a samozrejme ich vlastná obrovská korupcia
pravda ešte stále nosíš rúško a byt si vykuruješ na 16 stupňov?
... vypočuli sme si slovo kovaného kumunistu
ámen
myslím že tam autor povolil uzdu fantácii
eú pozná iba 'zdieľanie hodnôt'
Tam súhlasím že Orbán veľmi nezdieľa 'hodnoty' bruselu
Odporúčame