A takto to dopadne, keď niekto nevie gramatiku a má len zaslepené, krvavé oči.
A takto to dopadne, keď niekto nevie gramatiku a má len zaslepené, krvavé oči.
Strečno = vizitka Všetkých SK vlád.
Vizitka SLOVENSKA (teda aj O LAJNA, či ako sa tá zberba volá?)
Aj na fronte sa dá merať MPH.
To má ťažké, keď sú si tak podobní.
Strašili nás strašili, že pokapeme a teraz si pochvaľujeme, že ako je fajn teplučko.
Najprv katastrofa pri +1, potom pri +1,5 - a stále nič. Hranice sa posúvajú aj EÚ posúva a pohodička.
Tak, kde je pravda?
Fosílne palivá-?? Nie. Tlačenie peňazí-!!!
A ešte k tomu AI povedala, že bol v ŠTB.
Otrasné pesničky...
Ja myslím, že je to v poriadku.
A ty mi ešte prosím povedz, či ju tie stíhačky dobehli. Nejako to nikde nepíšu.
Až 77 percent Rusov podporuje rozsiahlu vojnu proti Ukrajine...
Simečkovce treba okamžite zorganizovať protestné zhromaždenie pred parlament!
USS? Prezamestnanosť.
A Risman detto.
Závisť je sviňa, že?
Som rád, že si tato bil na poplach aj za tých minulých mafiánov.
Ozaj, a už sa vie, koľko stálo to "prezidentské" lietadlo do USA a Kanady?
Kto to zatiahol? Slovensko, či Ó,LAJNO?
11 000.- ? Skoro ako ja.
A zajtra sa rozšupnem a dám si na desiatu tresku s malinovkou.
Matelko I. a Matelko II.
A nebolo by férovejšie napísať, že niet objednávok a vlády si len kupujú zhovievavosť občanov?
Tá pani je vážne nemocná a vy do nej takto?
A čo konská klobáska? Zabudla dodať.
Ináč zdravá?
Odporúčame