A ešte k tomu AI povedala, že bol v ŠTB.
A ešte k tomu AI povedala, že bol v ŠTB.
Otrasné pesničky...
Ja myslím, že je to v poriadku.
A ty mi ešte prosím povedz, či ju tie stíhačky dobehli. Nejako to nikde nepíšu.
Až 77 percent Rusov podporuje rozsiahlu vojnu proti Ukrajine...
Simečkovce treba okamžite zorganizovať protestné zhromaždenie pred parlament!
USS? Prezamestnanosť.
A Risman detto.
Závisť je sviňa, že?
Som rád, že si tato bil na poplach aj za tých minulých mafiánov.
Ozaj, a už sa vie, koľko stálo to "prezidentské" lietadlo do USA a Kanady?
Kto to zatiahol? Slovensko, či Ó,LAJNO?
11 000.- ? Skoro ako ja.
A zajtra sa rozšupnem a dám si na desiatu tresku s malinovkou.
Matelko I. a Matelko II.
A nebolo by férovejšie napísať, že niet objednávok a vlády si len kupujú zhovievavosť občanov?
Tá pani je vážne nemocná a vy do nej takto?
A čo konská klobáska? Zabudla dodať.
Ináč zdravá?
Operácia sa podarila...
To znamená čo?
Že sa cíti? Že sa smeje? Že žije? Že má nohu a aj koleno?
A keby sa nepodarila, tak potom čo?
Bez nohy? Bez úsmevu? Bez spiatočnej letenky? Bez facebooku?
Ja len, že tam je vyhlásená vychýrená DEMOKRACIA... Náš vzor!
Dotovanie čohokoľvek, tak ako aj EÚ-fondy sú veľká hovadina! Je to len dobrý nástroj na kupovanie si lojality a zvyšovanie korupcie. Buď na to mám, alebo idem od toho.
Odporúčame