+++ !!!
A zas o tých nenažraných, bohatých dôchodcoch. A do nich, zbohatlíkov bezohľadných. Už nevedia, ako by tých svojich 600€ minuli. Banda jedna dôchodcovská, žijú si nad pomery, len sa vyvaľujú a zavadzajú v obchodoch. Postrieľať!
Babiš: Nikdy som nespolupracoval s ŠtB... Budaj: Nikdy som nespolupracoval s ŠtB... Mečiar: Nikdy som nespolupracoval s ŠtB... Langoš: Nikdy som nespolupracoval s ŠtBKorčok: Nikdy som nespolupracoval s ŠtB...
na večery??? Určite si bol vo VB, už je to jasné. A skončil si v piatej Bé.
Nóóó! Dobrý postreh! Nepracoval si ty vo VB? Si hlavička!
To je strašné! A náš Šútovský vodopád? Okamžite na námestia a ochrániť si ho. Ideme... (Ale ten altánok by nám tam vybudovať mohol, o tom, potom...)
Nie. Veď aj ty si bol.
Hrablozubci - to je kto?
Slovenskóóó... Do péčkááá...
Hmm... Aký si ty múúúdry...
Tak toto som teda nevedel. Si predstav.
Rétorika vojnového štváča...
Si sa s koňom zrazil?
NIKTO nešetrí. NIKTO. Posledné šetrenie som zažil ešte za zlatých komunistov. Bohužiaľ.
Tá ukrajinská Japonka, či japonská Ukrajinka (?) (vyberte si, čo chcete) by sa mala prihlásiť na Miss World - určite vyhrá!
Aké dojemné...
Vykopávky všetkých zemí, spojte sa!
(niečo staršie by si nemal?)
Neexistujú anonymné reakcie a príspevky. Vždy sa dá zistiť odkiaľ reakcia prišla.
A čo bude na tom nové a lepšie, keď sa prihlásim pod menom Discobolos?
A ešte niečo - Meloni prevracia kabát na počkanie.
Ahoj, Igor!
Prekladal to Dr. Google, otras! Redakcia nemá na to aby niečo opravila, lebo tam tomu nikto nerozumie.
Ale vidím, (a aj na tebe) že národ príliš rýchlo osprostieva, hlúpne a nikomu to nevadí, ba naopak. Ľudia akoby sa v tom vyžívali.
Odporúčame