Sudruh Putin SA ide zblaznit lebo dnesni STBaci su BABRACI nie odbornici ako bol on a jeho spolocnici.
Sudruh Putin SA ide zblaznit lebo dnesni STBaci su BABRACI nie odbornici ako bol on a jeho spolocnici.
Tato Pani si zasluzi velke uznanie lebo pracovat pre D.Trumpa neni nic prijemne I Ked mala trochu iny nazor na svet ako D.T.dokazali spolu existovat Tato pani bude urcite aj v buducnosti pracovat vo vlade Jej nastupcom urcite nebude Ivanka Trumpova ako SA o Tom suska .Bude to bud Pani Dina Powell alebo Pani Hutchison.Je smutne ze par Slovakkv co nema ani sainu o zahr.politike USA ju urazaju a ponizuju.
Pani Malina ludia co protestovali na namestiach nechcu vladu zvrhnut lebo zvrhnut je lahko ale najst lepsiu nahradu je momentalne na Slovensku nemozne .Oni Len chceli ODKAZAT a upozornit na nespokojnost ako nie iba tato vlada ale VSETKY VLADY CO TU BOLI OD ZMENY ZRIADENIA okradaju obcanov a obohacuju svojich priatelov a rodinu .Momentalne neni ZIADNA strana ktora dokaze nieco dobre a spokojne pre vacsinu naroda Musi prist uplne Nova generacia ktora nebude napojena na ziadnu podvodnicku skupinu ktora ovlada sucasnych politikov .Ked sa niekto s niekym pozna a stretava neznamena ze musi tiez porusovat zakon .Slovensku je mala krajina a Tak je vacsia moznost ci zo skoly alebo cez znamosti stretnut osobu ktora pacha trestne ciny.Preto Ked Kollar alebo niekto iny stretol tu slavnu Pani neznamena ze je jej pomocnik alebo spolupracovnik.Treba si vyckat na FAKTY a potom jednat .
Vam neinformovanym milovnikom Ruska musime dat kredit ako dokazete za to Rusko bojovat vo vsetkom Ani svoje deti nedokazete tak obhajit ako diktatora Putina
Ach ZENY ZENY co vlastne chcete .Velke konto alebo velky k... Mal som priatela ktory sa volal Motyka a pri predstavovani so slecnov pripomenul s tvrdym a dlhym ......y. Vzacne damu prosim odpovedajte preco si stazujete alebo ohovarate byvalych milencov .
Ako je mozne ze mu dovolili siahnut na mikrofon Ked bol nacapany
Pionierskej tábory bola nahodov výborná vec Najlepšíe boli medzinárodne Dunajec Tri korunky Sp.Stara ves sú miesta na ktoré sa veľmi pekne spomína
Dobrý nápad ale pokiaľ hra na turnajoch tak na Slovenskej deti mu veľa času nezostane
Je pravda že ženy za rovnoprávnosť používajú všetky možné spôsoby ktore presahujú aj sudnost Veľa žien túži alebo túžilo sa dostať na určite pracovné miesto alebo hrať dôležitú úlohu vo filme tak boli ochotné uspokojiť tých mužov ktorí o tom rozhodovali Problém je ten že o tom nikomu nepovedali lebo sa nechceli zosmesnit Teraz keď o nich neni záujem tak sa objavujú ako kaluže po daždi a žiadajú finančnú náhradu To je celý problém MONEY MONEY MONEY .Ps Poznám pár dievčat čo na výške používali všetky možné prostriedky na dokončenie štúdia.Neni to len problém Usa alé celého sveta akurát v Us sa o tím viac debatuje lebo ženy majú spústu výhod ktoré si vybojovali vďaka právnikom ktorí chcú zbohadnut
Aj to vyfackanie bude iba cast tohto cirkusu Tie nadavky a urazky su potrebne divadlo pre cast ludi ktori na tento druh zabavy chodia a zaplatia velke peniaze nie iba v hale ale hlavne za TV prenos za ktory si pocitaju obrovske peniaze ktore sa rozdeluju podla zmluvy Preto porazeny zarobil viac ako vitaz lebo je viac znamu Tentokrat ten cirkus prekrocil hranice a budu tresty ale hlavne budu sa snazit o odvetu o ktoru bude este vacsi zaujem medzi urcitov vrstvov fanuskov Ja sa na stastie medzi nich neratam tak mi to bude jedno
Súdruhovia včera bola debata medzi techni..experti o tejto rakete Jeden tam prehlásil ževacsina ľudí si povie áno vrátila sa spať a dosť Takéto niečo dokázať je po technickej stránke niečo neuveriteľné .Raketoplán bol po technickej.stranke najdokonalejší predmet čo človek dokázal vyrobiť. Km a viem niektorí experti ako abraxas sedlák a ďalší tu budú stále trepat ako Amíci potrebujú obyčajne Ruské rakety na dopravu do vesmíru Verte tomu že keby neboli tak lacné tak si to vyrobia doma.Fakt je taký že podľa Vás Ti sprosti Amíci sú stále v predu o veľa rokov a len pre zaujímavosť si prečítajte že vo všetkých hlavnych kategóriách získavajú aj tento rok NOBELOVE CENY a vaši najmúdrejší Rusaci absolútne nič Možno dostanu za zostrelenie vlastného lietadlá svojov raketov
O tej tragédii sa píše na soc.sietach to neni oficiálna zprava tak nechcem žiť.fake news.
Ešte ani o ničom nehlasoval a väčšina umelcov a hercov už protestujú a vyhlasujú že ak vyhrajú demokrati v novembru tak ho odvolajú Ťa pani profesorka je rešpektovaná osoba ktorej bolo ublížené ale nie Kavanaughom aspoň tak to tvrdia svedkivia Na pár dní bude pokoj lebo limuzína ktorá viezla svadobných hostí mala haváriu a všetkých 20 ľudí zomrelo tak noviny aj Tv budú písať o tejto tragedii
Vyhral lebo ani jeden svedok ktorých pani profesorka prezradila vypovedal pre FBI že neni pravda čo ona tvrdí .Je to veľmi dobrý človek ktorého už preverovali 6 krát a nič nenašli .Ženské organizácie a demokrati sa boja že on podpory zakaz potratov a tiež že ho nominoval prezident Trump Je to veľký úspech Prez.Trumpa ktorému sa dary plniť časť sľubov .Nové obchodné zmluvy z Mexikom Kanadov nové clo na dovoz za o sveta a najnižšia nezamestnanosť v histórii a zvýšenie minimálnej mzdy na 15 dol.za hodinu
Gratulujeme D.T k druhemu nominantovu do najvyssieho sudu Je to historicka udalost a prave teraz pani senatorka Collins potvrdila ze zajtra bude volit za pana Kavanaugha Demokratov ide od jedu porazit lebo d ufali ze ona da ten rozhodujuci hlas proti zvoleniu navrhnuteho pana .
Hrdina Anti Vrah jeleňa Máš sa čím chváliť Ešte napíš ako zbabelo si ho zastrelil V rodine mám správcu urbara aj predsedu poľovníckeho spolku tak viem ako tým jelenkom dáte do krmnika čerstvého sena a pár metrov od krmnika sa schováte za kricok a tak ich odbachnete HRDINOVIA .Ja všetky tie peniaze čo mne posiela teta a strýko zo Slovenska venujem na záchranu koníkov a zvieratok ktoré Ty vrazdis .Nezabudni ísť na premiéru do Prešovského divadla 28 .10 k výročiu Cssr
Ale som veľmi spokojný a nezmením s nikým zvlášť nie s tebov .Ak polujes ako píšeš tak stojis za veľké H a malé o
Možno ked vám Ruski lebo Rumunski hackeri vyčistia bankové konto zmenite názor na tých mierumilovných a dobrých Rusakov
Mozno pre niekoho som k smiechu To je v poriadku hlavne ked mam pravdu .Ale piznas to porekadlo Kto sa smeje na koniec.....Ja budem ten kto sa bude smiat a vy chudaci neinformovani milovnici Ruska sa j eden den presvedcite ako vas ten Putin vodil za nos Zobudte sa konecne aby ste jeden den nevyhlasili stejnu vetu ako jeden jednoduchy komunista ked sa presvedcil o pravde Smutnym a sklamanym hlasom prehlasil A TAKTO NAS CELY ZIVOT KLAMALI .
Ten admin uz nedopusti ani najmensiu kritiku Ruska i ked je pravdiva .Hanba vam. Boli ste k smiechu za komunistov a teraz to pokracuje .
Odporúčame