Čo bude, až nebude strýko Sam?
Či si nám to páči lebo nie Jediné Amerika bude vládnuť Svetu Pred časom sa medzi experti debatovalo že E.U bude tak silná že preberie moc na svete a Euro bude svetová mená Bohužiaľ fakt je že EU má problém sa udržať Len vojenská sila nestačí na vládnutie Jediné Amerika má všetko čo potrebuje vodca Nežijú iba z minulosti ale ich najsilnejšie ekonomické korporácie existujú iba 10 alebo menej rokov a produkujú viac ako ekonómia väčšiny štátov.Jedine čo Amerike ublíži je nedostotak vzdelanych pracovníkov Síl.Val.potrebuje 3 milión pracovníkov aby dokončilo projekty na ktorých začalo pracovať ktore sú v pláne na 10 rokov Možno nový prezident ktorý príde pi D.T.znovu zavedie pracovné víza a znovu prídu ľudia z Azie ktorí vyplnia nedostatok pracovníkov Taktiež je problém zo zberom zeleniny a ovocia ktoré tiež hnije lebo neni dosť emigrantov .Rusko tu denne oznamuje aké má nové rakety Za mesiac Americká armáda a námorníctvo pripomenú Čine a Ruskú že ich ciele ovládnuť svet nebude t