Je pravda že Bugar je jeden z mala profesionálnych politikov čo pochopil čo sa stalo Tieto demonštrácie dali odkaz všetkým vládam čo tu vládli po zmene zriadenia že už tých sľubov a rozkradania majú dosť a prišiel čas tu nespravodlivosť a rozkrádanie ukončiť Bohužiaľ žiadna strana to nedokáže lebo sú hlboko prepojene na rozkrádanie že ukončiť to neni možné.Preto pride nová mladšia generácia slušných schopnych ľudí ktorá zabezpečí spokojnu a spravodlivu budúcnosť pre mladú generáciu.Tieto zhromazdenia zacali mladi ludia ktorí chcú žiť v Novom Slovenskú.Pre Slovákov prichádza JAR nie iba v kalendaru ale JAR v spoločenskom zriadení ktorá Dúfam neskončí až pokiaľ spoločnosť nevykopne všetkých podvodníkov či zo Smeru Sns Olano aj ďalších strán čo tu vládli a okradli dôchodcov učiteľov sestričky a ďalších občanov čo túto republiku budovali .


