Obycajne kto plati ten sa vezie.Preto aj RTVS by mala predovsetkym pravdivo informovat obcanov Slovenska bez rozdielu kto vladne .Sujromne Tv si mozu vybrat alebo splnit zelanie majitela.Aj v Usa FOX JE JEDINA HLASNA TRUBA TRUMPA a vsetky ostatne na cele CNN a NBC maju 90 percent programu proti vlade .D.T. Niekedy je to az smiesne ako dokazu tu istu udalost otocit.Je tiez pravda ze vacsina obcanov hlada skutocnu pravdu na soc.sietach a nezav.blogerov.


