Muž na kríži. . .
V Usa stat neoslavuje ani velky piatok ani pondelok tak tu uz je po sviatkoch. Bohuzial Devana nepise polopravdy a neprorieci si iba v politickych blogoch ale aj v blogoch o viere Skoda ze si dnes nebola v lyziarskom stredisku na Lake Tahoe kde minimalne 10 tisic ludi zostalo na svahu a toho Muza na krizi ako ho ty nazyvas si skutocne uctievalo vo svojich srdciach motlitbach a spevom.Urcite vies ze jeho z toho kriza dali dole a ulozili do hrobu .Jedine v katolickych kostoloch je na krizi .Mozno ze zajtra budes mat vela polievacov ktorych voda ta zobudi zo spanku v ktorom zijes od 89 a zacnes zit .Konecne si uvedom ze komun. minulost sa NIKDY NEVRATI. Tvoje blogy mozu pomoct a dat nadej na lepsiu buducnost ludom ktori ako Ty su sklamani zo zivotom po zmene zriadenia .Nie zmena ale vsetky vlady su pricina bordelu a rozkradania Ked sa obcania dozvedia kolko tisic ruksakov ako ten na benzinke si par ludi rozdelilo si uvedomia ze dochodcovia ucitelia a dalsi mohli mat lepsi zivot .