Takú práve dopijam
Ja sa modlím za všetky obete bez rozdielu kde sa tragédia stane A modlím sa aby aj Tebe chudatku ulienka Pán Boh pomohol Potrebuješ to viac ako si myslis
Nestastne deti a vsetci mrtvi v Rusku su obet tragedie ktoru niekto zapricinil .Dufam ze si napisala aj dopis detom a zenam v Aleppu ktore Ruska armada uplne znicila a este sa tymto neludskym barbarstvom vychvalovala.Strata nevinneho detskeho zivota je velka a smutna udalost bez ROZDIELU CI SA TO stane v RUSKU CINE LEBO V USA.Jezisa ukrizovali ale za tri dni vstal z mrtvych .Bohuzial tieto deti a obete sa nevratia
Vy nestastni milovnici Ruska sa ich budete zastavat i ked vam znicia najblizsich clenov rodiny Neni to prvy a urcite ani posledny pripad ked Rusky obcan ktory prezradil spinavosti ktore sa tam deju zaplatil zivotom .Pouzivaju to ako zastrasovaci odkaz kazdemu kto prezradi podvody ktore sa tam robia. Ved aj sam vodca je byvaly stbak a kto raz bol stbak tak im zostane do smrti. Aj tu ste niektori milovnici Ruska vyblakovali o zniceni toho sudruha co prezradil podvadzanie z dopingom.Ked budu zit ako civulizovana krajina tak cely svet bude s nima spolupracovat a jednat ako s dobrym priatelom Pokial budu podvadzat a ublizovat treba ich izolovat a potrestat
Nezabudnite spomenut co sa vcera stalo na burze .
Ziadna krajina okrem Ruska neobsadila cudzie uzemie po druhej sv.vojne .Ciste nahodne Ruski obcania ktori ziju legalne v inych statoch su tam zavrazdeni.Neludske znicenie Aleppa kde zomrelo tisice nevunnych zien a deti .Bohuzial vam milovnikov Ruska nebude vadit ked Putin znici vasich pribuznych .Bol zvoleny aby pomohol vylepsit zivot muzikov v svojej krajine nie vrazdit a rozostvavat obcanov inych statoch Nikto neni perfektny ale najvacsie zlo ide z Ruska tak ako to prehlasil nebohy Reagan .Jezis bol za nas ukrizovany ale na treti den vstal z mrtvych .Mozno ked vodcovia sveta
Prosim vas oznamte niekto Erdogan aby zacal citat blogy od cudzinca a devany a hned prestane mat zaujem o clenstvo v E.U
Nikto si nepraje aby Rusko padlo na kolená pretože vo svete bude väčší bordel Svet si len praje aby sa Rusko zacalo správať ako normálna cuvylizovana krajina
Tragedie si nevyberaju Uprimnu sustrast rodinam
Sukromie straca kazda osoba v okamihu ked si kupuje pocitac alebo smart fone. Soc.siete su len na zistenie pidrobnosti.Tato neprijemnost s unikanim informacii dldodobo nic neznamena Dnes pouziva F.B okolo 30 percent svetovej populacie co dokazali za kratky cas . ZA 5 az 10 rokov to bude okolo 50 percent a svetove rozhodnutia sa budu vyjednavat cez SOC.SIETE .Buducnost F.B.a dalsich soc.sieti je neobmedzena z coho maju hlavobolenie politicki vodcovia .Babce a dedkovci si pizeraju cez F.B.vnucata ktore ziju dalej od domu ale pre mladsiu generaciu to je a bude nastroj na kontrolu svetovych udalosti
Dokaz ako bezvyznamni milovnici Ruska zmenia nazor bez na kazdeho v momente ked povie nieco zle ale pravdive na ich neludske chovanie.
Atila zakázať golfové palice nemôžu lebo to je veľký obchod .Vieš čo bez golfu by som aj prežil ale horšie bude keď zákazu tým privandrovalcom lyžovať Včera napadlo 70 in.snehu čo je vyše 2 metrov .To bude paráda od stredy do nedele.A bude aj bohoslužba pri východe slnka kde bude minimálne 30 tisíc ľudí Prilet budeš zmenený a spasený
Preto žiadna krajina nepošle vojská do Usa lebo vedia že ich bežní občania postrielaju Právo na zbraň má každá osoba ktorá má platný sofetsky preukaz je mentálne zdravá a nema vážny trestný záznam . Ked ideš kupovať zbraň do obchodu tak ťa kontrolujú či je všetko v poriadku Keď kupujes od osoby čo dá inzerát do novín alebo na internet tak ťa nikto nekontroluje .Kriminálnici mladé decká čo patria do drogových gangov si dokážu kúpiť alebo ukradnut takú zbraň akú potrebujú Preto žiaden tvrdší zákon nezabráni nikomu kto chce zbraň si ju zadovážiť.
Pravda píše to čo som ja písal pred pár dní o rezignácii a Novom poradcovy .Bohuzial Pán prezident Trump nepočúva nikoho a práve naopak keď mu niečo nedoporucia alebo zákazu tak to naschvál vykoná ako vo svojom podniku.P reto za dobu jedného roku z jeho vlády odišlo toľko ľudí ako odišlo za všetkých vlád za posledných 20 rokov .A tak to bude pokračovať lebo on si rozhoduje ako on chce a nie čo je dobré pre Usa.
Musím ťa sklamať V Arizone kde žijem má 99percent ľudí nie jednu ale niekoľko zbraní Ja som jeden z tých čo tu zbraň nemá a ani mať nebude.Ale chodím strieľať Minimálne raz za mesiac lebo priatelia čo tie zbrane majú chodia namiesto hrať gukecnik alebo na pivo na strelnicu kde sa strieľa do rôznych tercov a vždy sa strieľa o niečo tak je to zábava Taktiež celé rodiny aj s detma chodia v sobotu alebo hoci kedy na strelnicu .Tu je veľa strelnic v budovách a kluboch kde si môžeš pozíciat a vyskusat zbrane zceleho sveta
Je tu tiež veľa strelnic v prírode kde si tiež môžeš vyskúšať všetky zbrane.Minuly mesiac tu boli priatelia zo Slov.a na ceste do Vegas sme sa zastavili na jednej z najväčších a najznámejších strelnic kde sme mali zábavu pár hodín .Ako píšem Pre nás záhada pre nich bežná vec ako futbalová lopta pre malých chlapcov na Slovensku Len pre zaujímavosť V každej rodine kde majú zbrane majú veľký trezor obyčajne namontovaný v šatníku do ktorého má prístup Jediné dospelý muž a zena
Zákon zaručuje právo vlastniť zbraň Keď kongres ten zákon schvaľoval tak hlavná príčina bola že občania môžu použiť zbraň aj proti vláde armáde aj polícii keď im siahnu na slobodu a pouzije nasilie.Vlastnit zbraň je tradícia a rodinná hrdosť.Preto je veľa ľudí ktorí vlastnia aj 50 rôznych zbraní nie aby niekomu ublížili ale je to proste niečo čo ich robí šťastným.Pre nás je to ťažko pochopit ale taká je skutočnosť Je dokázané že v štátoch kde sú najprísnejšie zákony kúpiť a vlastniť zbraň je najviac vrážd .Aj vrahovia vraždia v školách lebo vedia že tam je zbraň zakazana a nikto mu neublíži keď začne strieľať .Či veríte lebo nie v nedeľu som bol v kostole a lavici pred nami sedel mladý muž aj s rodinov a na boku mal v puzdre pištoľ V našej budove je klinika kde sa legálne robia potraty Minimálne dva dni do týždňa tam stojí skupina ľudí ktorí sa modlia a chcú presvedčiť dievčatá aby nešli na potrat .Je normálne že pár členov tejto skupiny má cez rameno prevesenu automat.strelnu zbraň
Trpezlivosť sudruh trpezlivosť .Keď kričali Fico za mreže tak možno vedia nieco co ty nevies alebo nechceš vedieť. Ked sa národ dozvie skutočne Čísla o koľko ich Smer okradol za 12 rokov možno ten Fico do tej base pôjde A vieme že keby na Slovenskú bola spravedlňost tak v tej base bu sedelo viac sudrudov zo všetkých vlád od Meciara Dzura ozrana Slotu a dalsich. Možno ťa nová strana bude vládnuť tak že mladí ľudia nebudú musieť chodiť na námestia protestovať vylamovat dvere a sypať prášok .Prišiel zrejme čas že majú toho bordelu ktorý je na Slovenskú plné zuby a chcú zmenu k lepšiemu.
O tom rozhodnú voliči a nie ty zvlášť keď nevieš o nich nic
Odporúčame