Niekedy je uzavretie konzulatu vacsi trest pre svojich obcanov ako pre tu krajinu .Ruski obcania ked budu ziadat o viza do Us musia cestovat obrovske vzdialenosti Taktiez vsetky dalsie ziadosti zoberie dljsi cas vybavit.Americky hlavny konzul je vacsinov osoba nlizka prezidentovu a stedry darca na jeho zvolenie.Zamestnanc zo state department ktorych je na velvyslanectvach podla toho ako je ten stat dolezity pre Us.robia vsetku pracu.Momentalne Amerika nema hlavneho ambasadora v 41 statoch lebo Trump ich este nenominoval A niektore staty ako Egypt Sa.Arabia su pre Us velmi dolezite Za par mesiacov sa na vsetko zabudne a tento cirkus pre obcanov sa skonci .Je to iba hra ako male deti Uz len chyba Anca ja mam nozik


