Europa Japonsko a Cina prosperuju najviac lebo cena oleja sa znizila co je velka vyhoda pre nich pretoze najviac oleja dovazali
Europa Japonsko a Cina prosperuju najviac lebo cena oleja sa znizila co je velka vyhoda pre nich pretoze najviac oleja dovazali
Pan Zeman vyhral preto lebo obcanom nezalezi co im povedia v Tv alebo napisu v novinach. Pre vacsinu je jeden z nich Slovakom tiez nevadilo ze pan Zeman neuznava Slov.vyrobky uraza a ponizuje hrdinu Slov.naroda a dalsie malickosti.Vyhral ferovo tak to treba respektovat pretoze jeho volici si povedali ze on tiez vypusta smradlavy vzduch a 10 percent alkoholikov sa citilo dolezitych a hrdych ked mu dali hlas.
Zaujimava debata a hlavne urazlive prispevky od odbornikov na halusky.Sudruhovia vacsina z vas miluje Fica Preco tento sudruh sa pred 5 rokma tak ponizil ze isiel do Usa a na kolenach prosil tretotriedneho uradnika v Podniku aby zostali na Slovensku .Preco vlada ten podnik nekupila uz vtedy .Nadavate na vsetky invest.zo zapadu ale vam nevadia invest.a vlastnici z Ruska a Ciny PRECO
Pekny prejav ktory amerike ani Trumpovu neublizi Teraz zacni takto rozpravat aj doma v Usa a hlavne co povies a slubis aj spln a bude dobre .Dufam ze aj prejav v State of union bude v takom istom tone ako ten v Davose .
Veronika nemusis nikomu nic vysvetlovat ani obhajovat VELKA VDAKA ZA VSETKO CO SI DOKAZALA .
Good Aspon vsetci co tu nadavaju na Americanov budu mat o jednu zamienku nadavat menej A konecne poznate stedrost Cinskych majitelov.
Trump tvrdi ze Amerika straca na medz.obchode a napriek tomu je najbohatsia.Slovenski experti na Pravde tvrdia ze Amerika partnerov okrada preto je najbohatsia Kto ma pravdu Viete si predstavut aka bude Amerika bohata ked Trump presadi jeho plany .
Anti blogerom ktori maju nick zacinajuci pisnenom A to mozno nevadi Najhorsi su bezvyznamni chudaci ktorych nick zacina pismenom B
Sudruhovia a v com ten pan nemal pravdu Sice o tej Nemeckej strane vela neviem ale Trump F.B.Google a Biotcoin budu rozhodovat o zivote milionov ludi .
Pekny blog a na prekvapenie je to blog s ktorym suhlasim Som prekvapeny ze deti su neni pre Teba iba cislo ako su pre vacsinu neveriacich .Pred par dni som v blogu i ked nebol o detoch doslova napisal.Ked sa rodicom narodi dieta SU STASTNI SPOKOJNI MAJU VELKU RADOST A HRDOST.O zodpovednosti zacnu oremyslat neskorsie Blog sa volal Sloboda a nesloboda Ja som chcel povedat ze tak ako sa chovame k novonarodonenemu dietatku tak sme sa mali chovat aj k novovzniknutemu Slovensku Chcel som aj venovat krasnu piesen na tuto temu ale je to piesen nabozna co sa nebude pacit Tvojim priatelom a nechcem aby zacali stekat ako psickovia ked objavia drogy v kufre na letisku Este raz pekny a ludsky blog ktory si dufam precita vela MLADYCH LUDI
Debatu som sice nepocul ale ta fotografia kde prezident ide podat ruku v polohe akej sa nachadza prezradza vela .Ludia nie fotografia rozhodnu.Zeman ma vyhodu 10 percent lebo vsetci alkoholici ho budu volit
Debatu som ani nevidel ani nepocul Chcem sa spytat pana fotografa na co myslel ked odfotil superov v tejto pozicii ako na su na hlavnom obrazku
Dakujeme Peter za vyhlasenie ze si veriaci a urcite zostanas Petrom akeho sme poznali Novinari Ta zacinaju opisovat ako nadcloveka.Neviem ci vedeli ze krst papezom je zvlastna udalost Pre papeza si bol jeden zo 150 ale pre tvojho syna aj rodinu je to specialna udalost na ktoru budete spominat.Z tej sportovej biedy ktora je na Slovensku si pre novinarov aj obcanov velka osobnost a vela veci sa zvelicuje Aj v pretekoch v Austr.si bol pre nas hrdina ale pre svet podla celkoveho umiestnenia si bol 23 Drzime Ti palce a vela uspechov v novej sezone
Je pekne ze veris Ak sa nemylum ty si ten mlady muz co si nam tu vychvaloval mormonsku vieru pred rokom.Ked si mal ist na misie tak sa vsetko zmenilo a zacal si pisat klamstva o viere ktoru si vychvaloval aka je zla. Ako ti moze niekto verit ze co pises teraz sa nezmeni za pol roka .Pekny den
V Amerike sa vela cadto pouziva vyraz VSETKO OKREM MANZELKY A DETI SI PRENAJMI a splacaj Majitel clnu ma dva stastne dni Den ked cln KUPI a den ked cln PREDA.Vacsina studentov si berie pozicku na splatenie skoly .Obycajne rodicia platia cele alebo cast studia V praxi to vypada tak ze rodicia peniaze investuju kde maju zisk priemerne 10 percent Dieta si zoberie studentsku pozicku za minimalny urok ktoru splaca po vystudovani.Ekonomicky je to vyhodnejsie ako splacat kazdy rok .Mozno ste citali ze vela milionarov nesplatilo studenske pozicky lebo na ne zabudli.Student loan forgiveness je program ze stat vam celu pozicku odpusti alebo zaplatite cent na dolar .V poslednych rokoch si vacsina studentov berie pozicku preto stat. je tam najvacsie percento zadlzenych .
Obcania Slovenska si zvolia prezidenta a nie co povie Lajciak alebo Fico. Po rozpade slavneho Cccp sa ocakavalo ze Europska unia bude vodcom celeho sveta Bohuzial sa tak nestalo a E U bojuje o jej existenciu Obama sa stiahol co vyuzil Putin ktory chce aby svetu vladlo Rusko i ked jeho ekonomia vo svete nic neznamena zvlast ked vdaka bridlice je oleja aj plynu dostatok .Ci chceme lebo nie bude to Amerika s Trumpom alebo bez Trumpa kto bude vladnut svetu
Sudruhovia to ste sa uz celkom zblaznili alebo sa pretekate kto napise vacsiu sprostost o Amerike
Pan trener pri neucasti hracov z NHL je boj o zlato otvoreny a kazde muzstvo moze prekvapit Dufajme ze to budu Slovaci .
Vodcovia sveta asi necitaju prispevky Slovenskych odbornikov na Pravde ktori tu denne vyblakuju ako Amerika uz nic neznamena a RUSKO je ta MOCNOST K TORA bude riadit a diktovat ekonomiku sveta i ked chudaci muzici ziju z 500 dolarov mesacne .
Preto su opatrni a nechcu aby nieco padlo na ich tretie mesto
Odporúčame