Pani Malinova posielam vam video .Ak mate zaujem kliknite na Joel Osteen Dont Rely on people Je to sice anglicky a neviem ci to mozete dat cez prekladatela
Pani Malinova posielam vam video .Ak mate zaujem kliknite na Joel Osteen Dont Rely on people Je to sice anglicky a neviem ci to mozete dat cez prekladatela
Pani malinova je smutne ked clovek cita vas pribeh a tazko sa vzit do kazdej minuty ktoru ste prezivala aj s detma Ste dokaz toho ze clovek dokaze nemozne ked musi Je horsie ked clovek strati to co ma ako nedosiahne to co po tom tuzi Pisete o plti ktora vas zavezie kde chcete Aky to rozdiel Pre Ruske mlade zeny je moda porodit dieta v USA. Pre bohate zeny je to prestiz v Ruskej spolocnosti a na F.B sa ukazuju ako su schopne zabezpecit pekny zivot nie iba pre deti ale tiez rodicov. Na F.B ukazuju novorodeniatka leziace a zabalene v Americkej zastave Americka ustava im zarucuje amer.obcianstvo a ked dosiahnu urcity vek mozu legalne pOzvat rodinu zit do Us.V Moskve je to velka vec a za 50 tisic dolarov mozete zit v us pokial neporodite Ta agencia je v Moskve a ma nazov MAIAMI NAMA .Prajem vam aj vasej rodine vela spokojnosti a radosti v Novom roku
Dakujem za informaciu Tolko reci o nicom .O tych z 2016 som vedel .Boli to krestania zo Syrie ktori prisli cez organizaciu Mariutius ktoru vedie pan Glen Beck .Prvy krat som bol hrdy na Fica ked pan Beck v Heritage f.verejne podakoval pred 2000 ludma Slovensku a Fickovu za pekne prijatie tychto chudakov.Podla vyjadreni a urazok ze na Slovensku ich je minimalne 5 tisic . Ps.Som rad ze si spat .Dufam ze v tomto roku sa milovnici Putina a Fica konecne presvedcia ze podpora tychto nicicov stastia len predkzuje utrpenie vacsinu Slovakov Spokojny a usoesny Novy rok rodine
Existuje niekde cislo kolko emigrantov prijalo Slovensko za posledne 4 roky a kolko ludi z arabskych statov zilo na Slovensku pred tym Viem ze vela studentov z Arab.statov sa po skonceni studia nevratilo domov a zostalo na Slov.
Rozumnejsi vedia co je lepsie pre Cesko Zeman ma vyhodu ze minimalne 10 percent hlasov mu daju ozrani
Pan prezident je zdravy len sa chova a rozprava ako chr....Urcite taky prezident nebol a ani nebude Buhuzial skodi hlavne Amerike a republikanom ktorym hrozi ze vo volbach stratia kongres aj senat.Zaujimave ze jeho podnikanie netrpi Za rok co je v urade zarobili jeho corpor.35 milionov dolarov .Ale amerika je taka silna ze prezila Cartera Obamu a prezije aj Trumpa
Mozno ti nikto nepovedal ze Obama dal Iranu vyse 400 miliov v hotovosti ktore nakladali tajomne do lietadiel v noci pred podpisanim jadrovej dohody za co ho vela republikanov vcitane Trumpa poriadne kritizovalo
Treba tiez pripomenut ze nizke ceny oleja pomohli statom ako Cina Japonsko a Nemecko ktore olej dovazaju k najvacsiemu ekon.rastu Naopak staty zlodejskeho OPEC nenazraneho Ruska a hlavne Venezuela su na tom najhorsie Amerika ma tiez dobry ek.rast ale im chyba 3 milion vzdelanych pracovnikov preto Trump spomenul Norsko a dalsie krajiny kde maju ludia vzdelanie z ktorych su emigranti vytani.Corporacie sedia na velkych peniazoch ktore teraz vdaka znizenim dani zacnu investovat.Burza lame rekordy a predpovedane vysoke ceny kovov sa nekonaju.Zadlzenost us .sa da vyriesit len treba chciet Zatial je to viac pol.hra medzi demokrati a republikani Maju penny plan ktory ked sa zacne uplatnovat tak za 7 tokov sa da dlh vyrovnat.Momentalne Ameriku ekon. brzdia denne vyhlasenia Trumpa o ktorych sa viac diskutuje ako o splneni jeho programu .Kryptomena je zatial hea pre bohatych tak ked to nahodov krachne nebudu poskodeni obycajni ludia ako ked praskla inv.bublina v 2008 .Pokial nebude katastrof
Sudruch dostane mozno 2 percenta hlasov a on sa vzda vsetkeho majetku ktory ma hodnotu neviem kolko milionov Eu.Teraz vazne kto z vas vernych milovnikov Ruska mu doveruje alebo je to len klamstvo ako nam hucali do hlav 50 rokov
Chudak Milos ma smolu Jeho priatelia diktatori v Rusku Koreji Venezuele a Cube taketo problemy nemaju Putin sa sam navrhne prihlasi aj vyhlasi za vitaza .Tam sa takato saskaren a cirkus nekona. Ale aspon mal Pan prezident okamih na ktory nikdy nezabudne a i ked nevyhra bude sa mat cim pochvalit lebo o ziadneho ineho kandidata nemala zaujem mlada fesna kocka i ked trosku pomylena
Zabudol som dodat ze dnes hraju v Presovskom divadle tvojho oblubeneho Onegina tak dufam ze pojdes a napises blog
Niekto ma zle informoval alebo niekto zariadil vymazanie.Dostal som oznamenie ze na Devana blogu pan bloger Luteran zverejnil velku spokojnost o zasobovani v kom.Ceskoslovensku .Ale nic tu neni .Pani Devana. V starom zriadeni komunisti vybrali svojich ludi ktorych zvolilo 98 percent ludi TERAZ ROZHODUJU LUDIA KOHO SI ZVOLIA Nerozhoduju peniaze ako pises coho dokazom je zvolenie Trumpa lebo nemozna Clintonka utratila raz tolko penazi ako on a nesedi v B.D.ale chodi po Tv.a vyplakava
Nie ja som mu nevynadal len som upozornil ze neni problem co povedal len ako to povedal Ta cierna diera v slovencine neznie tak osklivo ako v anglictine A tiez som pripomenul panom ze tych 280 tisic emigrantov co sem Busch pustil v 2001 zo Salvadoru si tu zalozilo zivot vela deti sa tu narodilo a zacalo vyrastat tak pre nich je Amerika domov .Vykopnut ich teraz podla mna neni soravne Ako som Ti mozno napisal Ja suhlasim z 80 oercent co Trump slubil ale nemam problem napisat a v Heritage f.povedat s cim nesuhlasim ci sa to niekomu ako Anti paci lebo nie Problem je v tom ze jeho vyhlasenie urcita skupina vzala ako rasizmus a namiesto lepsej ameriky ze Trump chce vytvorit BIELU AMERIKU lebi povedal ze emigranti z Norska pimozu viac Us ako emigranti z tej diery Pekny den a prosim o pomoc Ako postar som nestihol doniest kvetinky do Presovskeho divadla Dnes tam hraju Onegina tak zastup biedneho postara z us a doruc kvetinky ty nahradny postarik
Ked dobre zaplatia preco nie Aj tmava prost.ide z bielym muzom ked jej dobre zaplati .hihi .Tie lopticky im zbierat mozem len neviem ci pojdem do satne ked sa budu sprchovat.Ale musim sa ti priznat ze najviac body smradu bolo vo vlaku z Moskvy do Petrohradu a to sme mali miesto v prvej triede a bol rok 2013 .Neviem sudruh ako to skonci ale jedno viem urcite Nech v tej podla vas hnusnej chudobnej Amerike bude vladnut hoci kto to Rusko je tak zaostale ze to vezme dalsich minimalne 50 rokov nez sa priblizia nie vyrovnaju Amikom Tak bluzni a snivaj o tom Putinovom raji Ja si idem na golfik zbierat tie lopticky a zajtra idem utierat lyze bohatym lebo nam napadlo pol metra prvejo snehu a nez si daju tie lyze do auta tak im ich pekne poutieram Samozrejme ze dobre zaplatia .ps. Nestacil som dorucit kvety do Presovskeho divadla kde dnes vecer hraju Onegina Nemozes ma zastupit a tie kvietky tam dorucit Ved Ty si tiez postar
Bohuzial jeho vyjadrenia len zhorsuju uz i tak rozhadanu Ameriku.Len pre upresnenie problem neni co povedal ale ako to povedal.O stihackach pre Norsko sa nedebatuje i ked Trump si pomylil cisla a model lietadla 52 neexistuje.Vacsie zlo sposobilo vyjadrenie ze ON CHCE ABY DO USA EMIGROVALI LUDIA Z VYSPELYCH STATOV AKO NORSKO ktore mozu Amerike pomoct A NIE ZO STATOV DIERY DO ZADKU co v anglictine znie este horsie ako v slovencine Preto na CNN a vsade sa to otocilo na rasist.debatu a vyhlasuju ze Trump nechce lepsiu Ameriku ale BIELU AMERIKU .Dalsi problem je ze 280 tisic emigrantov ktorych prijal Busch v 2001 chce Trump vykopnut i ked vela z nich sa uz narodilo v Us tu vyrastaju ako vo svojej krajine a tu zacalo novy zivot tak je to pre nich sok.Bohuzial tieto nove debaty zdrziavaju alebo ohrozuju ze sluby ktore D T.dal pred volbami sa oddaluju alebo sa nesplnia
Kazdy tyzden nieco Vcerajsie vyjadrenie o emigrantoch mu tiez nepomoze Na CNN o nicom inom nehovoria a vsetci ucastnici debat sa prekonavaju ponizovaniu Trumpa
Nielen knizka ale vcerajsie vyhlasenie o imigrantoch ktori prichadzaju z ani to nemozem napisat .Neviem preco mu niekto nevysvetli co moze povedat
Teraz mi vysvetli ako Usa prehrava Bola to Amerika ktora vyzyvala kazdeho koho sopliak z Koreje pocuva nech ho presvedcia o jednani Inak po ukonceni OH Trump znici nie iba Raket man ale aj Sev.Koreu Bohuzial sa vie ze v pripade voj zadahu bude vela strat na ludskych zivotoch.Takze kto vyhral su ludia v oboch Koreach a nie Putin
Diktator musi pochvalit diktatora i ked jeho krajina suhlasila so sankciama.Ach Putin Putin Uz si ako Fico Aj ten nieco ine povie v Bruselu a nieco ine povie na uspokojenie svojich volicov na Slov.
Ja ta nechcem presvedcit lebo vas komunistov nikto nepresvedcicJa vam len pisem pravda .Amici co sa nenaucia v skole sa idu doucit priamo do toho statu alebo do miesta Preto vela ich cestuje do Vietnamu Kambodze a dalsich miest o ktorych citaju alebo pocuju Kedxv restavracii sa pytaju skadial som a poviem Slovakia obycajne hned odpivedia Prahe som bol a je krasna Manzelka doplni A Bratislave lod stala 2 hodiny na ceste di Budapesti
Odporúčame