Taj ty si ten na koho som myslel ked si mna spucoval Mas viac nickov ako Kollar deti.
Taj ty si ten na koho som myslel ked si mna spucoval Mas viac nickov ako Kollar deti.
Anti nemusis byt mormon len bud dobry clovek ako su mormoni .Ja som katolik aj zomriem katolik ale morm.respektujem lebo ziju tak ako im viera kaze a nie ako ine nabozenstva bez rozdielu kde sa hraju na veriacich a ziju ako nechcem napisat co Ps. Zajtra ma pohreb ten ich najvyssi co si ma upozornil na jeho smrt Som rad ze mas zamestnanie ktore mas rad .Vela ludi to stastie nema.
Sudruh Anti mas pravdu mam iba zelenu kartu ktoru som ziskal legalne podla zakona o investicii Podla tohto zakona mozem ziadat o obcanstvo po urcitej dobe ked splnim podmienky ktore zakon vyzaduje.Pretoze tento zakon vyuzivali bohati Rusaci a drogovi magnati tak sa velmi z prisnil.Mozno sa vratim na Slov .a zalozime stranu ktora konecne pomoze obycajnym Slovakom a nie iba zlodejom ako to dokazali VSETKY STRANY OD MECIARA PO FICA A teba pozvene za hovorcu lebo nasa prva volba tvoja priatelka miluje Rusko viac ako Slovensko
Pre zaujimavost par faktov Cina jednala z Ruskom o zmluve 10 rokov Zrazu ked padla cena oleja tak sa dohodli ale o konkretnom zneni zmluvy je zakazane verejne informovat.Ani investori ktori vedia skoro o vsetkom nemozu dostat informacie Podla sepkania stlacili Rusov na susne preto nechcu abi to svet vedel leno sa noja ze aj europania budu ziadat taku istu dohodu Cina pumpivala peniaze do Venez.lebo si mysleli ze im daju percenta z tazby oleja Ked to nedostali tak im Cina prestala poziciavat peniaze a Venezuela hladuje Tak dopadne aj Rusko ked sa nezrusia sankcie
Taku velku radost aku ste mi dopriala hned rano som uz davno nemal Dakujem Ja chodim vela na taketo nabozenske stretnutia kde vystupuju spevaci a prednasaju knazi vsetkych viery Aj teraz na Vianocny den bolo na Lake Tahoe taketo vystupenie v prirode a pi lyzovani zostalo vyse 20 tisic ludi na poboznost pri zapade slnka Kliknite si na Chapel of Holy cross Sedona Arizona kde bude dalsie taketo vystupenie Bude tam aj M.W.Smith .Mam rad ako spieva Amazing grace kliknite si a dufam ze sa vam to bude pacit Pekny den a este raz srdecna vdaka. Ps Zajtra bude mat pohreb vodca Mormonskej viery a bude tam spievat Mormon tabernacle choir Je ich vyse 350 a velmi pekne spievaju.
Ak si Irban mysli ze Cina mu da nieco zadarmo bude prekvapeny Nech sa informuje vo Venezuele a u Putina ake zmluvy podpisal na dodavku oleja .Vsetky zmluvu su vyhodne pre Cinu
Kliknite na Because He live Grace Larson .Debat na tuto temu bolo velmi vela a este velmi vela bude.Kto veri toho nepresvedci nikto a nic A to iste plati o Tych co neveria.Preto si kliknite na tu adresu co som dal a niekto vam pekne zaspieva Alebo kliknite C.Underwood How great Thou Art a budete mat par minut dobru zabavu
Stryko ma rad hokejistky Ale mne sa velmi paci a dufam ze aj tebe i ked nelyzujes Je sikulka
Hura budeme tu mat krajana Vlani sme mali 2 cechov a tento rok nikoho Tak dufam ze sa mu bude darut nie iba na lade ale sa mu bude pacit aj zivot v pusti Na hokej sa chodi v kratasoch venku je 40 stupnov .Pretoze su tu ludia z inych statov tak na domacom zapase je polovina divakov ktora podporuje druhe muzstvo ATmosfera je vyborna a v decembri cez prestavku cely stadion spieva Vianocne piesne Mozno sa zacne darut aj Phoenix lebo momentalne je na tom najhorsie zo vsetkych muzstiev
Samozrejme ze budu obete na oboch stranach preto Trump tlacil na Cinu a Rusko ktore sopluiaka podporuju nech ho utisia Vies ze Ckintonka neni moja oblubena ale je demokratka a tak ako bol Obama tak aj Clintonka by bola ticho Trump ma EGO a chce od kazdeho konat ako on rozkaze ako v jeho podniku Nastastie v jeho vlade su rozumnejsi ludia ako on lebo inak by uz Korea horela .
Mas to pomylene ako vsetko Cinsky minister financii na otazku preco kupuju us dlhopise odpovedal PRETOZE JE TO NAJLEPSIA A NAJBEZPECNEJSIA INVESTICIA. Maju pravdu lebo uroky v Us su velmi nizke a Cinania mozu zarobit viacej v inych statoch.To ale na ekon.v Us nic nezmeni .
Prosim ta co za sprostist si to napisal Zrejme ty sedis doma na peci lebo keby si dupu vytiahol ven z diery tak zistis ze Amici su vsade Lietadla do celeho sveta najviac obsadzuju americki turisti V Londyne Parizi Rime je denne 10 tisic americanov a tak isto v Cine Japonsku a v Afrike Do Usa pride za den 2 tisic letov zo zahranicia a 350 tisic ludi 5 dni do tyzden Z toho je 100 tisic americanov kazdy den ktori sa vracaju domov z dovolenky V lete ked su prazdniny cisla su este vysie lebo studaci cestuju .Dopln si informacie a potom pis
Uz tri mesiace vam tu pisem ze ak sopliak vystreli jednu raketu po skonceni O.H.bude veselo a S.Korea ako sme ju poznali nebude a tiez nebude raket man Toto jasne povedal Trump Cinkom aj Rusakom Preto sa zacina sopliak kamaratit.Cina zacala stavat utecenecke tabory v pripade ze sopliak ich nebude pocuvat a neprestane si hrat z ohnostrojom
Sudruhovia mozete Pana prezidenta nemilovat ale tak ako sa chova a prezentuje Kalinak je vazne nieco na zamyslenie.
Ano aj Ty mas pravdu Adina V jednom pripade bolo dieta zneuzivane a adapcia sa zastavila Zrejme to ale nevadilo Putinkovu ked poslal jeho pravnicku vyjednavat s Trumpom ze zrusia zakaz adopcie ked Amerika zrusi sankcie
Mas pravdu o Vietname ale nezabudni ze aj Stalin MILOVAL SVOJICH OBCANOV TAK VELMI ZE ICH TISICE POSLAL DO NEBA
Americania miluju obcanov Ruska NESUHLASIA AKU POLITIKU VEDIE POLOCAR POLOSTALIN PUTIN Nezabudajte ze to b oli Americania co si adaptovali deti z Ruska a ked videli pocas O.H.v Soci kolko psikov trpi tak si adaptovali aj psov co stalo pekne peniaze Kto chce vediet kolko napusem lebo ja som si jedneho tiez nechal poslat.Len lekarske prehliadky a ockovanie stalo vyse 1000 dolarov
To dievca vie nie iba lyzovat ale vie co ma povedat co sa o vela dobrych sportovcov neda povedat Chuderka ulienka suhlasis alebo ju stale nenavidis
Sudruh Mr.Nobody .mas zaujimavy vyklad historie od 48 po 89 V poriadku je to Tvoj nazor Vela ludi sa nemoze vyrovnat s faktom ze Reagan znicil bez vystrelu nie iba W.P ake aj cele mohutne CCCP.V oktobru mal Rusky profesor ktory prednasa na USC historiu prednasku o rozpadu Soc.bloku Na otazku co by sa stalo keby Gorbacov nesuhlasil z rozpadom odpivedal ze by bola vojenska konfrontacia a veka mrtvych Podla neho ekonomika vo vsetkych statoch kolabovala a generali sa bali ze vojska v Polsku a dalsich statoch sa pridaju na stranu obcanov a bude zle Podla neho Gorbacov zabranil vrazdeniu obcanov i ked neocakaval taku velku zmenu aka nastala .
No zbohom ty pises ako jeden co vyrastal v hrochoti a v hlave mal namiesto rozumu tolko kapusnice ze mu vytekala z usi Ale aj v mojom milovanom Chicagu je velka zima nie iba v Br.Bol by som rad keby Anti na mba vies co ako pises kebo ci pisem kolko ludi bolo na poboznosti na lyziarskom svahu alebo na golfe stale mi vycita ze sa vytahujem i ked pisem VZDY IBA PRAVDU LEBO SOM VERIACI .DUFAM ze si neni ten na koho sa pidla pisania podobas To by znamenalo ze mas viac nickov ako Kollar deti a kazde inu maminu Je skoro polnoc a idem spinkat pri otvorenom okne lebo ten dazd vycistil vzduch Spokojny N.rok
Odporúčame