Su vianoce tak som bol stedry Viem ze muzici ziju z almuznej ale som predpokladal ze odbornikom na zbrane dopraju lepsie zarobky Vazne neviem preto som napisal viac ako menej Pekne vianoce a dakujem za opravu
Su vianoce tak som bol stedry Viem ze muzici ziju z almuznej ale som predpokladal ze odbornikom na zbrane dopraju lepsie zarobky Vazne neviem preto som napisal viac ako menej Pekne vianoce a dakujem za opravu
Nakoniec to najlepsie Nas kostol sa pripojil k mormonom a dva tyzdne pred vianocami rozvazame darky po indianskych rezervaciach ktorych je v Arizone Nevade a N.Mexiku vela Ten nevinny detsky usmev a pohlad malych deti je najvacsie podakovanie a dar ktore zostava dlho v nasej pamati a srdci.Dnes sa stalo nieco nadherne Dva ind kmene ktore maju medzi sebou hadky sudy a neprijemnosti sa dnes spojili a spilu sme mali krasne oslavy vianoc v nadhernej prirode za krasneho slnecneho pocasia.Pred zaverecnov motlitbov sa kazdeho opytali za co sa maju modlit Ja som povedal za snezenie Stal sa zazrak Tu Neprsalo od 28 jula Boli sme vo vzduchu asi 40 minut a pri letu nad Grand Canyon zacal padat sneh . Spokojne a pozehnane Vianocne sviatky .Neviem komu sa mam podakovat za ten sneh
Dakujeme pan prezident za splnenie doleziteho slubu ktory si nam vyhlasoval vo volebnych programoch Tiez dakujem za obrovsku vianocnu kartu ktora je velka ako obrazovka pocitaca.
Putinko zabudol oznamit ze Rusko uz tu zmluvu davno porusuje .Je smutne ale pravdive ze Rusko porusuje vacsinu dohodnuti ci sa jedna o tazbu oleja dopingu zbrohenia az po obsadeni cudzieho uzemia. Americania maju najmodernejsie zbrane ci je odkaz pre nepriatelov ze ked nieco zacnu tak budu zniceni. Nezabudnite ze ten rozdiel v sume na zbrohenie su zapicitane zarobky rovotnikov .Kym v Usa platia minimalne 50 dolarov na hodinu aj zametacke v Rusku he to almuzna mozno 5 dolarov na hodinu.Rusko malo prevahu nad Usa v zbrojeni v 60 rokoch a aj tak sa Chruscev pos.... Ked bola kriza s Kubov Pekne vianoce vsetkym bez rozdielu ci miluju neludske Rusko alebo ludsku Ameriku
Bezvyznamne sebecke vyhlasenie Trumpa ake vydava kazdy den.Kazdy stat ma pravo sa rozhodnut v ktorom meste si otvory konzulat Zaujimave ze ked nikto okrem Izraela nehlasoval za blokadu Kuby nikto to bespomenul i ked proti bolo190 statov Teraz to ken vyuzivate ba kopnutie do Izraelu Pekne vianoce vsetkym
Pan Stanislav dakujem za blogy ktore napisat si ziada cas a za odnenu vam tu vela neprajnikov ktori majy iny nazor vynada ale ked biejto nesuhlasi s ich nazorom toho dokazu ukamenovat Prajem vam aj vasej rodine spokojne a pozehnane sviatky
Tu sa nejedna len o tohto pana ci je odbornik Pisem ze cast Slovakov VO VSETKOM CO JE PROTI RUSKU HNED REAGUJE NA JEHO OBHAJOBU.Dokonca nadavaju na Slov.sportocov ktori si dovolili povedat nieco o dopingu Ruskych atletov A tak je to vo vsetkom.Dobre Rusko zly zapad USA a Izrael
Je zaujimave sledovat svetove soc.siete Ked odbornici sveta vyhlasia nieco proti Rusku PRVI CO REAGUJU a URAZAJU TYCHTO ODBORNIKOV SU MILOVNICI RUSKA ZO SLOVENSKA.
Nenadavajte na Ameriku Toto je praca jedneho muza menom D.Trump Proti zakonu o cistom ovzdusi to bol tiez iba JEDEN MUZ A TO pan prezident D.T.Tam zostal UPLNE SAM Ani Izrael ho nepodporil.
Zaujimave ze pred mesiacom 190 krajin hlasovalo proti americkemu embargu proti Kube a nikto nenapisal ziadne protesty a nebol taky humbuk i ked sa teraz o nic dolezite nejedna Kazdy stat ma volbu kde bude mat konzulat Vela us priatelskych statov nevolilo za navrh lebo je to nic nezmeni a moze to iba nahnevat arabov ktori mozu znovu zacat vrazdit Pekne Vianoce vsetkym
Toth Ruskych sportocov nespinil Oni sa spinilu samu a este im aj z vlady pomahali
My ZOCHARI SA VZDY PODPORUJEME I ked nemame pravdu Spokojne a pozehnane Vianoce
Neexistuje ziadny zakon kde ma byt konzulat To zalezi od dohody Kolko z vas tu pre plot ziada vykopnut Us amb.na kopanice. A ked ste vodcom najsilnejsej krajiny na svete tak si mozete dovolit take vyhlasenie ako dal Trump
Podla komun.propagandy uz sa rucaju 100 rokov a stale nic .Sudruzko neviem kolko mas rokov ale nikto z nas co tu pise sa toho zrutenia Usa nedozije .Pamataj Ked si Amerika zacne kychat svet uz bude z horuckov lezat na marach.
Sudruhovia z coho ste prekvapeni D.T.len plni predvolebny slub Obama daval Ukrajincom deky a baterky co mu Trump vycital ako slabost Vzdy vyhlasoval Dajte Ukrajimcom zbrane oni sa ubrania.Je to tu tak uvidime
Ak sopliak vystreli este jednu raketu po skonceni OH sa zacne nie iba kreslo ale aj postel pod nim triast.Vsetci co sa ho zastavate si uvedomte ze on nedodrzuje uznesenie z OSN s ktorym suhlasilo aj vase milovane Rusko aj Cina.Este raz RACHOT ZACNE PO SKONCENI OH.
Dakujeme pan prezidente Od augusta sa zacnu zubky vyrabat vUSA Zbohom CINA
Dakujem za blogy i ked v niektorych nepravdivo nadavas a urazas Usa a Brusel a nepravdivo vychvalujes Rusko a stary neludsky komunsticky sustem. Je to ale Tvoj nazor .Veriaci oslavuju narodenie spasitela Co oslavuju neveriaci ktorych je tu na Pravde dost Spokojne prezitie sviatkov rodine a priatelom
Dakujem za blogy a prajem spokojne a pozehnane sviatky .ps.veriaci oslavuju narodenie spasitela Co a ako oslavuju neveriaci ktorych sa tu dost vela objavuje a vela krat veriacich urazaju Dakujem
Odporúčame