Daj neaky dokaz ze Saadama poslalido Kuwajtu Americania. Prave opak sa stal Busch mal podla expertov nie iba oslobodit Kuwajt ale mal zosadit Saadama uz vtedy a nikto nemohol nic namietat pretoze on napadol susedny stat .
Daj neaky dokaz ze Saadama poslalido Kuwajtu Americania. Prave opak sa stal Busch mal podla expertov nie iba oslobodit Kuwajt ale mal zosadit Saadama uz vtedy a nikto nemohol nic namietat pretoze on napadol susedny stat .
Kedy sa ospravedlnia vsetci vecerni zabavaci ktori si denne z Trumpa utahuju tak ze to prekracuje vsetky pravidla slusnosti Bohuzial stratil sa respekt k uradu prezidenta nie iba osobe Donalda To je rana ktora sa bude dlho a tazko hojit Trump ponizil urad prezidenta pod uroven na aku boli obcania us nauceni
Osobne som neni jeho fanuskom ale reagujen na blogy v ktorych mu davaju obrovsku moc ktoru nema Pre zaujimavost toto su 4 naj muzi vo svete podla vyskumu Obama Trump Papez a E Musk. Urcite viac ludi bude proti ako suhlasit z prieskumom Tak je to vo vsetkom
Sudruh Hecko Nic nove Jeden vyznamny Europsky cinitel vyhlasil na besede tuto vetu Nestracajte cas debatovat z niekym kto tvrdi ze Americania neboli na mesiaci a kto tvrdi ze si samu znicili dvojicky v NY.Po zvoleni Trumpa Sorosove nadacie aj M.Moore organizovali protesty proti jeho zvoleniu zvlast u mladych ludi a zenskych organizacii.Experti zistili ze Soros nema ani zdaleka taku moc o akej sa vypisuje vo svete zvlast v polit.rozhodnuti Kladne a uspesne sa hodnoti jeho pomoc na podporu chudoby zien deti bez rodicov zvierat indianov a dalsich nepolitickych organizacii Tak nerobte zo Sorosa Boha alebo satana
Pan bloger Vacsina tvojich skoro kazdodennych blogov je proti EU a Bruselu Minule som Ta poziadal aby si vysvetlil obcanom Slovenska ake budu mat vyhody PO VYSTUPENI SLOVENSKA Z EU.Alebo poziadaj premiera ktoreho strana tu vladne najdlksie a ktory nie iba vyhlasil ze bez financii z Eu Slovensko neprezije ale slubuje ze Slov.sa zaradi do jadra Eu.aby ta pozval na DEBATU do televizie kde ho presvedcis o svojej pravde.Zatial to je len bezvyznamne vyskakovanie Filipa s konopi.Vyuzivas popularnu temu o umiestneni emigrantov ale ani jeden krat nenapises ako sa zivotna uroven vacsinu Slovakov zlepsila vdaka EU Ps .Nebol som clenom kom.strany ani stb. Dotiahol som to na pioniera a bol som v pion.taboroch 4 krat Najlepsie bolo v Pieninach
Tak ako stavali nadzivotne pomniky kom.papalasom kde si vtackovia a psi odlahcili.Aj tento mur bude Trumpov pomnik kde budu vtaci havkovia aj ludia vzdavat vdaku .Podla odhadov preslo cez hranicu okolo 1 miliona ilegalnych emigrantov Ale lietadlami na dovolenku legalne prislo okolo 50 milionov Z toho 25 az 30 percent pi vyprsani legalneho pobytu sa do svojich statov nevratilo .Toto je novy sposob ako tu ludia zistavaju Z Euro.statov tu najviac zostava Bulharov Rumunov Rusov Spanielov a Poliakov Zakaz vstupu z Arabskych statov je iba kapka v moru
Sudruh breza len pomalicky Len ti chcem pripomenut navstevu Izraelskeho oremiera v Rusku kde informoval sudruha Putina ze o Iran sa pistara Izraek bez rizduelu co im povie Trump.S Arabia Turecko a Izrael budu hlavni hraci .Rusko stahuje vojakov lebo im sa jedna iba o zakladne ktore si idu ustrazit a podpisali zmluvu z Assadom na tisic rokov ale ked padne Assad padne aj zmluva z Ruskom a tak ako ich vykopli z Egypta v 60 rokoch tak Rusov vykopnu aj zo Syrie Putin nikdy nezabudne na ponizenie od Turecka ked mu zostrelili lietadlo Tento cirkus je len na predlzenie nepokojov ktore budu v Syrii pokial Assad nepadne V ziadnej arabskej krajine nemoze vladnut vodca ktory je z nabozenskej mensiny Irak je toho prikladom preto padol Malik
Pred par dni Vam tu 40 skupin ktori zastupuju obcanov Syrie na jednani o ich buducnosti prehlasilo ze Rusko je agresor ktory spolu s Assadon pachal zlociny co sa milovnikom Ruska nepacilo Dnes vam to iste vyhlasenie zopakoval milovnik Putina Som zvedavy ako budete reagovat
Usetrite si ten cirkus okolo.Vymenujte ho carom hned prvy den v roku a bude pokoj .
Rusko volby pre Trumpa nevyhralo ale ma pravdu Trumpove vyhlasenia su 30 percent klamastvo alebo polopravda co si ako prezident nemoze dovolit.Pritom su to neni ani dolezite veci o ktorych klame Hned prve vyhlasenie ze jeho prvy den v urade sledovalo najviac ludi bolo smiesne lebo to nebolo dolezite a nikoho to nezaujimalo okrem jeho EGA Konecne zacina plnit predvolebne sluby a dufajme ze sa polepsi lebo inak v buducom roku vo volbach republikani stratia senat aj kongres a na nicom sa nedohodnu co bude zle pre obcanov usa a tiez sveta Amerika prezila Cartera Obamu a prezije aj Trumpa
To iste si napisal pred pol rokom ked som oznamil ze bordel nastane ked Trump prestahuje Amer.konzulat do Jeruzalema
Imrisko postu a utrpenie do Syrie hlavne Aleppa posielal tvoj priatel Putin Ja a moji priatelia mormoni sme roznasali radost a potesenie po indianskych rezervaciach kde male deti ziarili stastim a radostov na rozdiel od deti v Aleppe ktore vdaka Ruskym bombam zomierali.
Pred sviatkama som sa lucil s prosbov na Jeziska o navrat pana Kaplana a furika Moje prianie sa splnilo na polovinu za co som sa podakoval Viem ze Boh nam da nie to si prajeme ale ti co potrebujeme Ty bloger cudzinec si mal vela peknych reci o laske pokoji a pochopeni Bohuzial este ani atranent neuschol a tvoje pekne slova sa zmenili na urazky nenavist a nadavky len preto lebo niekto ma iny nazor tSi jeden z tych co tu denne nadava a kritizuje ale konkretne nikoho nemenujete Furik aj Kapkan nie iba kritizuju ale aj dolozia ich body faktom co sa vela milovnikom Putina Fica a dalsich nepaci.Konkretne ja mam na teba prosbu Pretoze Stale nadavas na Eu a Brussel vysvetli Slovakom ako sa ich zivotna uroven zlepsi ked Slovensko opusti EU.Dakujem
Aby bolo jasne Aj Rusko aj Cina suhlasia ze Korea nedodrzuje zmluvu a preto hlasovali za sankcie Trump uz pred casom vyzval Rusko o pomoc pri vyjednavani.Tak ako isiel premier Izraela do Moskvy I'm formovat Putina ze Izrael nie Usa zabrani Iranu vybudovat atom.bombu tak zastupcovia Us boli v Rusku kde im otvorene oznamili ze ked sopliak vyskusa este jednu raketu tak po ukonceni zimnych OH hier oni ukoncia tuto jeho zabavu a Korea ako ju pozname prestane existovat a konecne bude koniec vladnutia jednej rodiny Preto sudruh Lavrov sa bude snazit zabranit katastrofe.Tie Trumpove vyhlasenia o ponoci boli len vyhovorka pre svet .Tak sudruh Lavrov na moznost zabranit katastrofe a posilnit svoje a Putinove EGO.
Sudruhovia po vyhlaseni nie jednej ale 40 skupin zo Syrie si konecne uvedomte aka je ta skutocna sloboda . Takto to vitazstvo opisuju ludia ktori tam ziju a necitaju propagandu ako vy. Vyhlasenie ze Rusko je agresor a pacha vojnove zlociny je smutne ale tragedia je ked pisu ze Rusko neprispelo ani najmensim krokom aby zmiernilo utrpenie Syrcanov .Aky to rozdiel co tu denne vyblakuju neinformovani milovnici Ruska. Rusakom sa jedna o ich zakladne Preto Syrcania opustaju v tisicoch aj to podla vas oslobodene uzemie Podla char.agencii sa pocita ze krestania budu dalsie 2 roky opustat Syriu. Rusaci si budu drzat a branit svoje zakladne ale z dalsieho uzemia stahuju vojakov lebo vedia ze tam sa bude bojovat a zomierat .
No prosim ani jeden milovnik Ruska nenapise ani jedno slovicko proti pritomnosti Rusakov v cudzej krajine Ale denne tu vypisuju o pritomnosti Us v Nemecku v Koreji a Japonsku .Sudruhovia aj zasluhov amikov su tieto staty ekonomicke velmoci Naopak po Rusku zostava bieda a skripanie zubov. Jeden cas boli Rusaci vytani aj v Egypte ale nakoniec ich vykopli tak ako ich jeden den vykopne Syria kde su len preto lebo potrebuju zakladne na ich uzemi a na zivote obcanov im nezalezi.
Sudruhovia tento den si zapamatajte Vsetci clenovia vcitane Ruska hlasovali za sankcie Ked ich bude raket man ignorovat nebudte prekvapeni ked Trump splni to co slubil a skutocne krasna krajina S.Koreji sa zmeni na kopu zrucanim
a vela ludi strati zivot. Do a pocas OH bude pokoj ale po skonceni olumpiady sa vsetko zmeni a svet bude iny ked sopliak vystreli rakety Spokojne sviatky vsetkym
Jezisko ak ma chces potesit prosim Ta vrat nam blogera PANA KAPLANA A FURIKA Blogy p.Kaplana boli podlozene faktom ktore pocitac potvrdil na 95 percent Naopak v blogoch od Hecka Bednara Cudzinca Devany je spusta polopravd a protichodnych informacii .Rozdiel je v tom ze vsetci hore uvedeni chvalia Rusko a vladnucu stranu Smer a nadavaju na Brusel a Usa Vela blogerov kritizuje vsetko mozne co sa deje na Slovensku ale nenapise kto je toho pricina P Kaplan tiez kritizuje nedostatky ale ma odvahu tych ktori su toho pricina menovat co sa sudruhom od Fica cez Kalinaka a dalsich co tu vladnu vela rokov nepaci To iste plati o Furikovu Tiez popisuje korupciu vo vlade a pripomina zverstva komunistov za co ho vela dopisovatelov uraza i ked napise den a datum ked clen z vlady tieto informacie uvedie Konkretne napisal den ked Fico vyhlasil ze bez eurofondov Slovensko neprezije za co mu vela pisalkov nadavalo. Pan admin Ked dovolis blogy kde sa nadava na zapad dovol pisat pravdu o Rusku
Sudruh ja mam vsetkeho dost Tvoju myslienku som neukradol Je tam minuta rozdiel co znamena ze sme to pisali v stejnu dobu Ked som ja cital odkaz toho pana Tvoja odpoved tam nebola To len na vysvetlenie ze tvoje myslienky ma avsolutne nezaujimaju lebo su to vacsinov sprostosti Pekne vianoce
Su vianoce tak som bol stedry Viem ze muzici ziju z almuznej ale som predpokladal ze odbornikom na zbrane dopraju lepsie zarobky Vazne neviem preto som napisal viac ako menej Pekne vianoce a dakujem za opravu
Odporúčame