Pan bloger prve vysvetlenie som necital lebo ja normalne pracujem a na sl. blogy mam 15 min. rano a 15 vecer .Vysvetlil si vsetky nedostatky ktore pre Slovensko Eu sposobuje . Podla Teba neni pre Slovensko ANI JEDNA Jedina VYHODA BYT clenom E.U . Zosadit vladu alebo vystupit zo spolku neni problem Problem nastane co potom. Ani Anglicania ktori su na tom lepsie ako slov.maju problem ako vsetko vyriesit.Preto napis co Slovensko ziska ked vystupi z Eu.Ako zareaguju zahr.comp. co vyrabaju auta Tisice ludi pracuju venku penazne dotacie vydavky na armadu colne poplatky a dalsie obchodne zmluvy. Spokojny a uspesny Novy rok rodine a celemu Slovensku

