Kto nenávidí Ameriku?
Sudruh Gumurin len mala pripomienka.Fakty dokazuju ze v 98 percent pripadov sudna porota uznala ze policajt pouzil zbran legalne Strata kazdeho zivota je tragedia ale zle rozhodnutie v zlomku sekundy je niekedy tragicke Tie vyjadrenia od svedkov sa vela k rat rozlisuju od skutocnej pravdy lebo vacsinov sa jedna o obcanov inej farby Dokonca aj policajt ktory zastrelil Martina a nastali velke demonstracie proti policii bol nevinny i ked podla svedkov pouzil zbran nepravom Ked boli ukazane vsetky detaile tak porota v ktorej bola vacsina afroamericanov ho oslobodila z obvinenia.Preto kazdy pripad i ked vypada podla prvej spravy brutalny nemusi byt pravda Aj na Slov.ktore je proti Usa male sa stavaju pripady ked policia striela do auta bez priciny alebo ine pripady A to ludia na slov.nemaju zbran u seba ako ma skoro kazdy American Amerika neni perfektna ale zakony sa tam nezneuzivaju tak ako vama vychvalovanom Rusku .