Pan mozno neni blazon ale ak bral matkin a bratov dochodok tak porusil zakon a mozu ho potrestat
Pan mozno neni blazon ale ak bral matkin a bratov dochodok tak porusil zakon a mozu ho potrestat
Vsetko najlepsie sudruh Putin Vela Slovace Ta miluje viac ako svoje deti Vela zien ked Ta vidi bez tricka si praje odpicivat na tvojej svalnatej hrudi.Konecne urob nieco pre muzikov Tvoji milionares priatelia maju dost Tie protesty su zatial make ale za 5 rokov ked sa nezrusia sankcie uz ich budu tisice a budu mat lopaty ako za cara .Bohuzial za Tvojej vlady s.Putin je v Rusku obrovsky rozdiel v bohatstve ktore maju v bankach Tvoji priatelia a chudoba ktora zije zo dna na den a utechu hlada vo flasi vodky
Ja sa odbornika nepokladam len sledujem tohto pana a zatial co povedal to splnil Samozrejme ze to neb ude za rok ale ani na mesiac sme sa nedostali za rok a za rok ked mas peniaze tak vdaka Muskovu budes moct ist na dovolenku okolo mesiaca
Nezabudajte ze NASA ma jeden program a sukromne spolocnosti maju svoj program. Pan Musk pracuje na projekte Mars a tak to vypada ze on to dokaze prvy.
Ked ta raketa bude schopna doletiet na uzemie USA tak to bude prva a zaroven posledna raketa vypalena z S.Koreje na Usa .Mieromilovca Trump sa o to postara On je ready hned teraz Len poradcovia ho prehovaraju nech to este nerobu
Meciar iraboval Slovensko o vela Ked sa verejnost dozvie skutocne cisla o kolko boli dochodcovia ucitelia a dalsi orabovani za vlady FICA tak mu odpustia vela zla lebo to boli zaciatky po zmene zriadenia a stari komunisti sa nechceli vzdat svojej moci tak
Ked tak citam tie komentare blogerov tak si zacinam uvedomovat ze vacsina miluje Ruskych podvodnikov viac ako svoje deti
Sudruh scaramuz pretoze ja musim na ten kaputakuzmus pracovat tak reraz cez prestavku Ti odpusujem Tvoj popis je dobre zapamatana alebo nastudovana propaganda jtoru pocuval moj pradedo dedo otec ake nie ja Ja mam moznost okusit a pouzit co vsetko ten zhnity kapitalizmus ponuka Vela sprostosti si napisal tak na vsetko sa idpivedat neda Par veci ti ale opisem Amwricania stale vedia a veria ze su vynimocny stat lebo cestuju pi celom svete a maju moznost porovnavat Tak isto ako ja .O pol. sa zaujimaju a preto ako pises stary Busch prehral volby s Clintonom keno presne ako si napisal .Slubil ze nezvysi dane a slub nedodrzal preto ho vykopli Nie ako na Slov.a v Rusku kde len slubuju ale i ked nic nesplnia stale ich tam drziteKto v Us pracuje za svoju mzdu dokaze zit spokojnym zivotom. V Usa je 30 percent tkzv. chudobnych Patria tam vacsinov afroamer.a mexicania.O bohatych pisat nebudem Tych 70 percent si zije spokojne .Cestiji po velom svete od mladeho veku.
Aj ty si jeden z tych trpazlikov Mas smolu ze aj tam si najvacsi chudacik .O tom piseme lebo je to pravda a musime sa obhajovat pred neinformavanov zgerbov ktora kyda spinu a klamstvo o Usa Chudaci muzici co ocakavali ze Trump nie Putin ich spasi teraz hladaju uspokojenie vo vodke .
Nech boli trestanci a neviem co ale dokazali z divociny puste za tazkych pidmienok vybudovat stat ktory i ked neni perfektny je najlepsi najbohatsi najspravodlivejsi najstedrejsi zo vsetkych i ked je najmladsi .
V Usa je ovela viac zbrani ako obcanov Zvlast v zap.statoch je vlastnit zbran zauzivana historicka tradicia Rodicia ucia deti od malicka ako uzivat zbran Tak ako na Slov.otec ide kopat do lopty zo synom tam otec berie deti na strelnicu .Zakazat predaj zbrani je v Usa nemozne .Ludia budu za pravo vlastnit zbran bojovat .Je dokazane ze kde je zakon vlastnit zbran najprisnejsi je ovela viac vrazd ako v statoch kde je zakon najvolnejsi Je strasna tragedia co sa stalo vo Vegas ale to nema nic spolocne zo zakonom o povoleni oredaja zbrani KTO CHCE V USA ZBRAN TEN SI JU ZOZENIE LEGALNE ALEBO NELEGALNE UPRIMNU SUSTRAST VSETKYM RODINAM A PRIATELOM
Priatelu mas to neako pomylene Mas pravdu amerika je vynimocny stat ci sa to niekomu paci lebo nie Pripomeniem Ti par faktov ktore ti nezmenia nazor ale su pravdive Rusko bolo pozyvane na vsetky cvicenia NATO aj vojenske porady a zasedania Bolo pozyvane na zasedanie G7 Vsetko sa zmenilo ked obsadili Krym a porusili dalsie dohody V 60 rokoch CCCP mal vojensky prevahu nad Us.Presto vsetko bol to Chruscev co sa pos... a nariadil Ruskym lodiam sa otocit pred konfrontaciov z Americkov blokadov pri dovoze rakiet na Kubu Az potom zacalo rokovanie o stiahnuti URCITYCH rakiet NATO z Turecka Dnes je ina doba a nastastie s Putinom sa da jednat lebo vie ze vojensky na Us nema a pouzitie atom.zbrani znamena koniec pre vsetkych sankcie Reagan znicil bez vystrelu nie iba slavne Rusko ale cely kom.blok To iste caka Putina za 5 rokov ked sa nezrusia sankcie .Americka armada ma najlepsie vybavenie ale dufaju ze to nebudu musiet pouzit .Stale plati Silnejsi rozkazuje i ked Putinove ego krvacia
Americania len reaguju na Ruske zverstva .A dalej vies ako to je Silnejsi si bude robit podla seba a nebude mu zalezat na nazore ineho
Mozno som zmagoreny ale pisem pravdu Ty si najmudrejsi a pises same sprostosti .Nic vam nepomoze Vase milovane Rusko je ekonomicky bezvyznamna krajina Putin a jeho priatelia su milionari a chudaci muzici zivoria .To Rusko a zriadenie ktore tu denne obhajujete uz neexistuje.Toto je Rusko ake bolo za cara .Par percent bohacov a 80percent chudoba
Osem z desiatich najbohatsich corp.je Americkych 40 percent najbohatsich na svete je americanov a slovenski experti a milovnici Ruska na Pravde vyhlasuju ze amerika krachuje a hrdzavy pardon zlaty RUBEL NASTUPUJE
Odporúčame