Vy vsetci co tu trepete ze niekto to D.T rozkazal vyhlasit si prestudujte jeho prejavy v predvolebnej kampani Ked sopliak z Koreje nieco vykonal tak Trump hned vyblakoval ze to robu lebo vie ze slaby Obama nic nepodnikne V den ked ja D.T nastupim do B.D tak tieto ohnostroje prestanu lebo ja ho naucim poriadku .A co mame Sopliak si vystreluje rakety ako ohnostroj na Novy Rok a Trump len steka ako pes ktory nehryzie Nikto nevhce vojnu ale nech sa konecne prestane zosmiesnovat pred svetom a bude pokoj Jedno je iste Ked raketa zasiahne priatelov Usa tak je koniec Sev.Koreji ako ju pozname a tiez koniec sopliaka Tak rozhodnu generali a bude pokoj Rusko a Cina sa zmozu iba na bezvyznamny protest v OSN


