Len doplnim par veci Stat Utah aj S. L.C su idealne miesta na zitie Prejrasna priroda a hlavne ludia su velmi priatelsku a pomozu vo vsetkom Je to stat kde mormonska viera je vo vacsine a S L.C.je ako Vatikan pre katolikov Temple namestie je nadherne vysadene kvetma ktore su od aprila do novembra .Pretoze mormoni nepiju nefajcia je predaj alkoholu aj v hoteloch obmedzeny.Park C.aj D.W.su pekne lyziarske strediska ale pravi lyziari chodia do Snowbird a Alta kde je najlepsi powder snow a najdlksia sezona.Pred 2 rokmi sme lyzovali 10 juna. Pre mladych ludi ktori maju zaujem studovat doporucujem univerzitu BYU ktora je sice prevazne pre deti z morm.rodin ale ponuka bezplatne alebo lacne studium pre zah.zaujemcov ktori du ochotni zmenit nabozenstvo 90 percent deti pi skonceni zakladnej skoly ide na misie po celom svete a chlapci po 2 dievcata po rok a pol sa vravaju a idu studovat na B.Y U alebo University Utah Su to velmi dobre skoly kde sa dodrzuju prisne pravidla Pekny a pravdivy blo


