Boh nam da to co potrebujeme nie to co si ziadame Urcite poznas pribeh o dvoch parov slapaji v piesku na plazi Pekny den
Boh nam da to co potrebujeme nie to co si ziadame Urcite poznas pribeh o dvoch parov slapaji v piesku na plazi Pekny den
Uprimnu sustrast rodine. chudak otec ktoremu sa zivot
Problem Trumpa aj vas pisalkov je ze on nedodrzuje povinnosti ktore mu kaze ustava a zakony .On vladne ako vlastnik jeho podniku a nie amo prez.USA.Podla predpisu on musi mat svojho tlmocnika pri stretnuti s vodcom ineho statu .Ah dtretnutia jeho ludi z vlady su povolene.Problem je b tom ze jeho rodina a clenovia vlady to nepriznali ked ziadali o pristup k tajnym informaciam Preto mame ten bordel o ktorom sa uz pol roka pise a hlavne Trump namiesto plnenia slubov ktore dal pred volbami sa denne hada uraza a klame namiesto vladnutia P reto prvych 6 mesiacov v B.D.je taky bordel aky si nikto z historie nepamata
Prezident v Us musi dodrzovat urcite pivinnosti Jedna velmi dolezita povinnost je ze pri debate z v cudzom jazyju MUSI MAT ANGL.TLMOCNIKA CO TRUMP NEMAL .Trump si musi konecne uvedomit ze neni prez.Trump imperia kde mu nikto nerozkazuje ale je prezident Us kde musi dodrzovat urcene predpisy.To co sa deje v B.D.nijdu nebolo ani nikdy nebude Cela Amerika aj jeho nepriatelia dufaju v zmenu Trump.vystupovania a jednania lebo inak sa nic nedokaze a bude len hanba a strata casu
Na navrat svojho uzemia budete potrebovat viac ako snahu Prajem vam trpezlivost podporu zo zapadu a hlavne sa nevzdavat Ak je pravda co sa pise na soc.sietach tak jeden senator ktory ziadal zvysit pomoc Ukrajine je vazne chory a jeho pomoc je otazna
Vacsinu problemov si Trump sam zapricinuje tym ze popiera a klame to co vyhlasi rano a vecer to otoci Oan prezident zajtra je pol roka co vladnes Bohuzial nic vazne z tvojich slubiv sa nesplnilo Prepadol si do hlbokej jamy a dostat sa hore bude ziadat vela energie Tu je rada Prestan klamat a nedas novinarom moznost na fake N.a dennodenne utoky Ludia okolo Teba Ti pomozu zmenit verejnu mienku a urcite budes viac popularny Soc.siete su dobre ale do urcitej miery .Dnes je na soc.smutna zprava o sen.ktoreho vacsina citatelov pravdy nema v laske .Boh ta opatruj J Mc Caine
Fico vie co Izrael znamena Vsetci politici co nieco znamenaju su na strane Izraela Aj senatori a kongresmani v Usa ktori su vo Wash .vela rokov oresvedcia kazdeho prezidenta o pomoc pre Izrael Vas priatel J.Mc Cain ktoremu najviac nadavate je vzdy zariadit vojensku pomoc pre Izrael Ked som spomenul jeho meno tak chudak aj jeho rodina bude prezivat velmi tazke dni a tyzdne ak je pravda co sa pise na soc.sietach Potrebuje motlitbu
Pravdivo si to opisal Obama nedovolil Izr.znicit Iranske bunkre kde robia vyskum
Este mohol vodcom oznamit ze nie USA nie RUSKO ale Izrael nedovoli aby Iran vlastnil jadrove zbrane
Cim to je ze Poliaci hviezdia ako to pises po CELOM SVETE a Polska vlada nechce ziadnych emigrantov .Inak zaujimave a zabavne citanie i ked trochu ine
Vynikajuci a mudry clovek. Velmi dobra volba Bol na konzulate v Cine kde vdaka vystupovaniu a prakt vyhlaseniam bol velmi popularny V besedach ked sa uchadzal o nominaciu na prez .vynikal vedomostami o zahr.politike Bohuzial je mormon a vela republikanov z juhu ho nevolilo lebo su babtisti ktori nemaju morm.v laske
Netanjahu a Putin boli dvaja vodcovia ktorych Obama nemal v laske a vo volbach v Izra.Obama verekne pidpiroval opoziciu. Na stastie pre Izrael aj svet Net.vyhral a to je zaruka ze Iran nebude mat jadrove zbrane Nebude to amerika Rusko alebo Cina kto zabrani Iranu mat jad.zbrane ale bude to Izrael co im v tom zabrani
Takto to chodi Ked ja opakujem to iste slovo ako ty tak sudruh admin to nepusti lebo to napise niekto kto nemiluje neludske Rusko. Skusim takto Pekne si sa predstavil a tie americke pr....e maju vacsi respekt ako Ty ktory si myslus ze je gentlmen Len sa utesujte ale fakty o svojej ubohosti a neinformovanosti nezmenite Konkretne napis v com nemam pravdu
Ludia stal sa ZAZRAK Anti napisal prvy krat PRAVDU .Napisal ze Arizona ma svoju krasu co je pravda Okrem jednej vety same urazky a sprostosti .Od zaciatku pisem ze Trumpa nemam rad ale je republikan tak som radsej ako keby bola Clintonka Trump je dobry obchodnik ale hanba Ameriky i jed jeho program schvalujem Toto je moje stanovisko od zaciatku a take aj zostane Rusko nema ziadnu zasluhu na vitazstve Trumpa .Zelenu kartu som zacal spominat ked Tvoj priatel a dalsi zbabelci ako Kastman a sorbon tu nadavaju na Ameriku a chvalia Rusko i ked na to zriadenie kydali spinu ked o tu zel.kartu ziadali Nic viac A vies co budem ziadat aj obcianstvo v tejto krajine A ked ho dostanem budem pivdacny ako adaptovane dieta ktore je povdacne ze si ho adapt.rodicia VYBRALI Reci Ta nerobia vacsim Slovakom ako som ja Ked porovname ako si ty pomohol Slovensku a ako ja a nasa corp.tak vahy budu na nasej strane .ps Tu Arizonu urcite budes milovat Mas rad zbrane a tu ich skoro kazda osoba nosi viditelne A tie
Anti Anti To sa vazne nezmozes na viac Jedine coho si schopny je Arizona vzduch a kaplka Ten vzduch mi nevadi ale ta kaplnka ma zacina trosku jedovat lebo nerespektujes nieco co ma pre milion ludo velky vyznam Zrejme ked si bol maly Ti babca davala caj z MAKOVIC a to je pricina tvojej obmedzenosti.Prid na Tale a moj priatel vyborny golfista ta napali golfove lopticky medzi oci a dufam ze to Ti pomoze Tu zpravu o. Tvojom Putinovu mam od jeho priatela Bill Browdera ktory prednasal v Herit.f a doslova povedal Putin obetuje vsetko ked ak Trump vyhra a zrusi Magnicky Act.O tom bola aj schodza nedzi jeho synom a pravnickov ktora zastupuje bohatych Rusov ktori z Putina urobilu najbohatsieho muza Jeho priatel ktory riadi zelez.dopravu je po Gazosp.najbohatsi clovek slubil neobmedzene obchodne zmluvy z Trumpo detma aj Ivank.manzelom surodencov Ona dokonca zabezpecila zelene karty pre jeho priatelov na zaklade zakona podla ktoreho mam zelenu kartu aj ja .Pekny den a bezabudni na Tie Tale Ps .
Vsetci porusuju dohody tak Putin ma pravo vykopnut Americanov .Teraz ked tajne stretnutie Trumpovho syna z Rusaci uz neni tajne tak Trump nebude k Rusku ani Putinovu zhovievavy a zacne vladnut ego ktoreho
ma Trump viacej
Mozno budes prekvapeny ale viem o tom dostozno viac ako ty a preto i ked mam prirodu velmi rad tak s tym nemam problem Bol som v Dakote priamo kde su vrty a tiez som letel v Maliom lietadke vo vyske iba 5 tisic metrov tak sme sa vsetci mohli presvedcit ako to vypada po skonceni tazby Technika sa vylepsuje a ziskava sa viac percent z kazdeho vrtu a co je dolezite vrty vdaka novej technike mozu ist ovela hlbsie cim sa zmensia naklady na cene za sud oleja a tiez sa znizi pocet vrtov
Neviem ci si videl z blizka ako priroda vypada tam kde su vrty Ja prirodu respektujem a milujem preto zijem b zapadnej casti us ktora je prekrasna Garantujem Ti ze tazenie bridlice neni ziadne nicenie prirody Uhelne bane su ovela horsie ako olejove a bridlicove vrty
Tento bordel o ktorom sa tu denne puse je lenodputanie pozornosti od hlavnej priciny preco Putin chcel aby Trump vyhral .Jedna sa o MAGNICKY ACT a Rusaci si mysleli ze Trump ako obchodnik sa da presvedcit a zrusi tento zakon co umozni RuSKYM MiLIARDAROM PRIATELOM PUTINA Uzatvarat obchodne zmluvy a hlavne nezablokuje bankove konta vo vsetkych statoch ktore tam maju vcitane Putina .
Dakujem pan J.man. za informaciu
Odporúčame