V Bielom dome lietajú vulgárne nadávky
Od dna ked do Bie. domu nastupil D.T.sa amerika zmenila. Bohuzial k horsiemu Je to cirkus aky si nikto z historikov nepamata .Trump robi hanbu nie iba sebe ale celej Us.To co nedokazal Breznev Putin a dalsi dokazal Trump.Europa sa zjednotila a P. Merker je najmocnejsia osobnost vo svete Nasleduje Cina Rusko a Trump .Co je najhorsie ze i ked svet nemal rad amer.vodcov tak 70 per.obcanov sveta uznavalo a respektovalo Ameriku Dnes je to iba 50 percent vdaka Trumpovu.Co je smutne ze tak ako saTrump chova k clenom svojej vlady tak sa chova aj k vodcom celeho sveta Bez respektu Jeden clovek zmeni vsetko .Ludia ktori mu najviac pomohli od zaciatku su teraz na smiech Minister spravodlivosti ho zacal ako prvy podporovat v senate Dnes ho Trump denne uraza a zosmesnuje aby odstupil Ked ho odvola bude zaciatok konca Trumpovej vlady Zatial sa nic zo slubenych slubov neplni lebo sa riesia jeho klamstva.Na stastie Amerika je tak silna ze prezila Cartera Obamu prezije aj Trumpa .