„Toto je to pravé miesto! “
Mormonov je asi 15 milionov na svete Su roztruseni po celej Amerike a najviac ich je v Utah Druhym statom je Arizona .V Europe ich je najviac v Nemecku V roku 2012 bol kandidatom za republikanov M.Romney ale Obama vyhral ROMNEY je velmi dobry a uspesny clovek ale prehral lebo je mormon .Totiz juzni babtisti nemaju rad mormonov nesli volit a vyhral Ob.Mevhcem any si niekto myslel ze ja ich vychvalujem viac ako treba Som katolik ale mam vela priatelov a zakaznikov mormonov preto viem dost o ich sposobe zivota.Su to velmi vzdelani a uspesni ludia ktori si nabzajom pomahaju.Tiez maju vela charitmych organizacii ktore pomahaju kazdemu bez rozdielu akeho si nabozenstva.Ak mas konkretne otazky rad odpoviem Tu pusal bloger Martin Cico lebo tak neako o mormonoch lebo on bol clenom ich nabozenstva ale skoncil nez mal ist na misie Jeho blogy som prekladal mormonom a prehlasili ze 90 percent nepovedal pravdu