Teba tam nik nepotrebuje.
Teba tam nik nepotrebuje.
No, to by tam musel prísť Šeliga s Drobom a Hríbom :-)))))))
...a ešte sa bude aj citlivo vnímať :-)
Áno je to len pre VIP :-))))
...len chvalabohu nikde nepýtajú od teba, že si bol zaočkovaný proti chrípke a neobmedzujú ťa na osobnej slobode :-)
No súdruhovia Nemci prečo sa neozývate aj ohľadom ruských športovcov? Oni sú horší ako homosexuáli?
...mali sa ho aj na hlušenie Kurdov opýtať...
Len škoda, že sa tej šou Alžbeta nedožila... :-)))
...vôl je vykastrovaný býk, tomu by Monča nehrala pod stolom v Oválnej pracovni na saxofón :-)))
Pravdu máš, preto vždy Putin víťazí v prezidentských voľbách so ziskom okolo 80%. Čo by za to nejaký americký prezident dal... :-)
Fíha z toho si tie najvyššie ceny usúdil? :-)))
Preto to treba prešetriť, či tomu tak je alebo nie. A na to sa podujala GP. Komu to môže vadiť?
Čo sa týka Palestíny, tak tam jednoducho Izrael zaberá cudzie územia a Židia si tam stavajú svoje osady. To je úplne o niečom inom, tam Židia nežujú, tam sa len sťahujú na ukradnuté územia. Taiwan, či presnejšie Čínska republika, tak sa totiž oficiálne Taiwan nazýva má svoju autonómiu. DĽR a LĽR nepožadovali nič iné ako autonómiu V RÁMCI Ukrajiny, podčiarkujem v rámci Ukrajiny, pretože po Majdane v týchto oblastiach nastal hon na Rusov, ktorí tu prevažne žijú. Bohužiaľ došlo to až do vojnového konfliktu. S minskými dohodami si v Kyjeve totiž vytreli zadok...
ako myslíš...
Fajn, predviedol si svoju neskonalú inteligenciu na úrovni tvojich najhlúpejších názorových súkmeňovcov...
Čítaj pozorne. Na tom cintoríne nie sú pochovaní len ruskí vojaci, ale aj rakúsko uhorskí, teda zrejme aj Slováci. No a RF na údržbu cintorína pravidelne prispieva.
K tebe určite neprídu, keďže tam nič nemáš..
Odporúčame