...tak ešte napíš, kde vidíš očierňovanie. Inak vrelo ti odporúčam si prečítať a následne umravňovať tvojich názorových súkmeňovcov. Napríklad taký Heybabaryba :-)
...tak ešte napíš, kde vidíš očierňovanie. Inak vrelo ti odporúčam si prečítať a následne umravňovať tvojich názorových súkmeňovcov. Napríklad taký Heybabaryba :-)
Nikto normálny týmto ukrajinským propagandistickým kydom už dávno neverí.
Drichme prašina a sníva sa mu asi ako s Volodymyrom pochoduje po Červenom námestí so vztýčenou pravicou.
Nik sa nehovadadí, to len "nezávislé" médiá platené spoza mláky vytvárajú hysterickú propagandu. Samozrejme pre tých jednoduchších. Takže zaraď sa kam chceš...
V tom prípade ich má právo vlastniť každý štát na svete. Súhlasíš policajte?
Samozrejme potom bude jadrová vojna do dvoch týždňov a tebe bude ten tvoj výsluhový policajný dôchodok vieš na čo...
...to nepíš, lebo Veľký brat spoza mláky všetko číta :-)))))
Nikdy nečakám, že z policajnej kotrby vypadne niečo veľkého, ale dnes ti vôbec nejde karta :-)))))
V tom prípade by si si s istotou mohol hľadať miesto na cintoríne.
Neupratujú už ukrošský nacistickí súdruhovia Volodymyrovi kanceláriu v Kremli? Však na ukrajinsko - ruských hraniciach ich americkí súdruhovia fotili pre Playboy ešte kedysi v máji :-)))))
Sankcie, zmraziť izraelské majetky, vylúčiť športovcov zo súťaží, obmedziť možnosť cestovania pre izraelských občanov..., či?
...asi preto, lebo už to nie sú hordy, ale hŕstky :-)
Divná zoológia, netušil som, že aj ryba môže byť vôl :-)))))
Trápna šaškáreň.
Nerozumiem hystérii plešatých opičiakov, ministerských sliepok a trkvasov z Lajna. Žilinka nechá proste preveriť ako to s tým cintoríne je a bolo. Konieckoncov sa v článku píše, že to preveruje aj polícia a nikto za to ušatého nepopoťahuje za uši. Asi bude naozaj vhodné zájsť do Ladomírovej a popýtať sa ako to tam s tým cintorínom naozaj bolo. Občania určite o tom vedia viac. Podľa obrázkov je ale rozdiel na hroboch evidentný, to musí uznať aj hocaký magor z Lajna, či sliepka Bez ľudí.
Stoltenberg určite :-)))
Ak sa niekto pomýli, tak aj pravdu povie :-)
A ak niekto niekoho odsudzuje a trestá len na základe príslušnosti k rase a národu je čo, nemáš to v archíve?
Myslíš, že záujmy Západu sú zničiť svoje obyvateľstvo za americké záujmy?
A kresťanstvo je jednoducho len kresťanstvo. Čiže bez prívlastkov západné, východné, severné, južné... :-)
Ty máš radšej týchto však?
Zázrak! Toľko farizejstva a svinstva čo sa zmestilo za tú prvú lavicu na tej fotke, tak to sa nezmestí ani 5 kamiónov...
Odporúčame