To vieš, každý má svoju Remišovú aj EÚ :-)))
To vieš, každý má svoju Remišovú aj EÚ :-)))
Peniaze v krabici od šampanského? To muselo byť ale v 5 eurovkách :-))))) V 500 eurových bankovkách je to 300 kusov, teda asi 3cm hrúbky, čo sa hravo zmestí do vrecka saka aj trpaslíkovi.
...a tiež ma teší tá pezinsko-skládkovská ostuda, z ktorej jej môže Hanečka ušiť celú jesennú kolekciu :-DDDDD
Som rád, že Betka konečne pristála. Bolo to dramatické ako Apollo XIII :-)))
Ak by to bol niekto zo Smeru, tak to by bolo v našich oznamovacích prostriedkoch posmechu na dva roky :-)
Takto budú taktne mlčať...
Už tam chýbal len špičkový Jančuška s čardášom :-)))))
Európsky kapitalizmus sa úspešne prepracováva k potravinovým lístkom...
Jediné čo ma zaujalo je cca 30cm pancier na dverách auta amerického dementného dedka. Čoho sa bojí, smrťáka? Ten si po neho čoskoro príde aj tak, pancier - nepancier :-))))
Už sa bojím aj chladničku otvoriť, či tam nebude nejaký princ alebo princezná....
Podľa mazania príspevkov sa zdá, že admin volil OĽaNO :-))))))))))
Povedať takú sprostosť v priamom prenose, ako to zavalil hrablozubý Edo, tak spácham pred televíznymi kamerami harakiri, hoci aj tupou motykou.
Trt baraní! EÚ robí lokaja USSA...
Inak si polož otázku. Prečo EÚ robí to, čo im nevyhovuje? Bingo, však?
Ná čo by sme neurobili pre americké záujmy, aj s úsmevom na perách pomrzneme. Zodpovední však zdrhnú do svojich víl a rančov ďaleko na západ :-(
Blázninec v parlamente už je. Aj tu je jeden z účastníkov :-)))))
Veru :-)))))))
https://www.youtube.com/watch?v=8j7V3jc9dxk
Panebože, to je neskutočný vôl!
Chlapče ja som si myslel, že vy ste platení na hodiny a nie od množstva. Teraz už rozumiem prečo tu stíhaš napísať 10 somarín za 5 minút...
To je ale cirkus, už bude chýbať len drak v uniforme a Snehulienka a sedem trpaslíkov.
No vidím dušička, že ty si okolo logiky chodila len po špičkách, aby si ju nezobudila :-)
Tvoj pes je zrejme inteligentný, on by za OĽaNO ani nekandidoval. Akú máš rasu? :-)
Odporúčame