No vidím dušička, že ty si okolo logiky chodila len po špičkách, aby si ju nezobudila :-)
No vidím dušička, že ty si okolo logiky chodila len po špičkách, aby si ju nezobudila :-)
Tvoj pes je zrejme inteligentný, on by za OĽaNO ani nekandidoval. Akú máš rasu? :-)
Ja by som to zhrnul asi takto. Ak by tam boli pochovaní Američania, tak Naď tam bude chodiť osobne kosiť a Čaputová bude leštiť s radosťou obrubníky.
No, strašne som sa narehotal. Na tom článku samozrejme...
SaS - sprostí a sprostejší dostali parádnu posilu, navyše odchovanú na ceckoch strýka Sama :-)))))))
Slniečkári, Naď, Remišová a polícia SR, nájdite 10 rozdielov:-)
Je dobré, že tam progresívna princezná išla, tá vie dobre pochovávať. Nedávno kvalitne aj referendum pochovala.
No chalan pokiaľ viem, tak na Slovensku sa udržiavajú aj vojenské cintoríny Wermachtu. Napríklad: https://slovenskycestovatel.sk/item/vojensky…
Rozdiel však?
...a s akým hranolom chlapče, 10x10cm, či 15x15cm, alebo s nejakým iným? Čo by s ním vo Zvolene robil, veď tam je predsa Bučina Zvolen, tam je hranolov habadej! :-)
...ale hneď sa mi bude lepšie spať :-)))))
Takže ruský veľvyslanec je smerák, tak to som naozaj nevedel :-))))))
Nuž hlavná vec, že akási polícia označila vec za hoax. Trápne, nie?
Ak to urobia, môže sa stať, že Orbán začne blokovať niektoré aktivity EÚ. Aby to EÚ nemrzelo.
Ak majú byť predčasné voľby, tak predovšetkým musí existovať veľká nespokojnosť ľudí s aktuálnou vládou. To je ten najzákladnejší predpoklad, tak prosím ťa nemontuj všade Fica. A čo sa týka tých apartmánov, tak nemaj strach, po voľbách budú rýchlo obsadené :-)
...a niektoré opice dokonca dostávajú cenu NATO.
To je v podstate metál lotra a vlastizradcu.
Presne! Dzurinda patrí do basy!
Odporúčame