A už vôbec nerozumiem tej logike. Ak niekto nemá na to najzákladnejšie - jedlo, ako si niekto prestavuje to splácanie? Asi tak, že dnes sa najem a zajtra, pozajtra,... nebudem jesť, ale splácať? Má vôbec ešte niekto na tomto úbohom spustošenom Slovensku zdravý rozum?


