Prosnan to napísal dobre: "Na palubu transatlantického letu s cieľom v New Yorku vás totiž pokojne posadia s desaťcentimetrovou sviečkou pod nosom a rozpáleným čelom. Môžete kýchať, dusiť sa, no nikto a nič vás zo sedadla nedostane. Dôležitá je už iba pečiatka. Zaočkovaný."
No a ja len dodám, že takto sa môže správať len krajina idiotov. Takže hrať v krajine idiotov nie je až taká veľká prestíž :-)


