Ono to bude možno tým, že Rusi sú oveľa múdrejší ako ty.
Ono to bude možno tým, že Rusi sú oveľa múdrejší ako ty.
Volodymyr začína mať veľký strach z odplaty...
Opäť kyjevské sprostosti. Tentoraz dokonca je partizán aj ten, čo vraždí civilistov...
Možno aj Černák bol partizán....:-)
Tak neviem, Matovič nadával Sulíkovi do idiotov, alebo naopak.
...ten nazývame nežnejšie - nočník N :-)))))
Podpredseda nemeckého parlamentu Wolfgang Kubicki podľa Die Welt apeloval na úrady, aby spustili Nord Stream 2. Druhá vetva ruského plynovodu podľa neho vyrieši vážne problémy nemeckej ekonomiky a dá čas na premyslenie spôsobov ďalšej diverzifikácie energetických vstupov.
Nemci začínajú púšťať do nohavíc, Volodymyr konaj! :-)))))))
Ľudia sedia pri teelvízoroch a rehocú sa prejavu Volodymyra :-DDD
...ale civilné obete sa v DĽR a LĽR neuvádzajú, však?
...je možné, že sa bude v Rusku kindžalovať a zelený mužík bude na Ukrojine tancovať :-)
No, je možné, že bude o chvíľu niečo lietať v Kyjeve. Dokonca je to veľmi pravdepodobné.
...zrejme takto píšu aj o Ukrajine :-)))
Dnes súdruhom redaktorom nejde karta. Najskôr tu bola fínsko švédska premiérka a teraz prehra 2:2 :-)
Kompa na rokovaní nebola, vraj bola ustatá z minulého týždňa. :-DDD
Asi menila heslo na notebooku :-)
Dovtedy bude aj LGBTIQ+-/!?§
Otázka stojí: Koľko % osadníkov si platí nemocenské poistenie?
Nerozhoduje sa v hoteli bôrik, rozhoduje sa na oplotenej. Tajtrlíci budú poslúchať, nič iné im nezostáva. Oplotená ich drží za gule a vagíny.
:-)))) Pobavil si. Pán Biden je rád, že sa ešte dokáže s cudzou pomocou vycikať.
...asi si myslel Lattu :-)
Harvard je zaklínadlo. Aj G. Bush jr. absolvoval Harvard a aký to bol vzdelanec a inteligent :-)))))))
... ale aj tak si ešte raz myslím, že ten poľský súdruh patrí na psychiatriu :-)
Odporúčame