Možno to do bývalých policajných kruhov ešte nepreniklo, ale Uhrík je jednoducho predseda strany Republika. To by malo písálkovi stačiť... :-)
Možno to do bývalých policajných kruhov ešte nepreniklo, ale Uhrík je jednoducho predseda strany Republika. To by malo písálkovi stačiť... :-)
Lepšie neurobiť nič, ako napáchať to, čo doteraz napáchalo OĽaNO .
Nemožno si nevšimnúť, ako snaživý novinár napísal Fico s exkotlebovcom Uhríkom...
Ale napríklad o Kiskovi by si nelajzol napísať ako o synovi podpredsedu Okresného národného výboru v Poprade, ktorý dohliadal na prísne dodržiavanie ateizmu vo verejnosti :-)))))))
Pani redaktorka deti si v e-shope hračky nenakupujú. Kupujú im ich rodičia. Čo je tam pre ich rodičov nevhodné? Jedine to, že je to v rozpore s novinármi vytváranou prtopagandou.
...tebe tiež a aj tomu českému teroristovi, či aktivistovi :-)))
Čudujem sa, že to nehodili navyše na "organizovanú zločineckú skupinu". To by bol rýchly proces, išlo by to Gambatému a Pamele.
Zdá sa, že to NAKA by sa malo premenovať v súčasnosti na NAZA. Národná zločinecká agentúra.
...to boli americkí partizáni :-)))))
Podľa amerického inštitútu vojny išlo určite o partizánsku akciu :-)
V tom prípade je úplne namieste, aby Taliban, alebo Irak niečo vyhodil v Ňújorku do luftu však? Bude to podľa amerických výskumníkov vojny partizánska akcia :-)
A výstavbou a dotovaním automobiliek na najúrodnejších pôdach čo robí krajina pán policajt? :-)
...ono to nebude len hlinikáreň, nasledujú pekárne, chovatelia dobytka, potom pôjde do kelu chemický priemysel a časom dostanú po gulách aj tie automobilky, lebo ty "nechceš nikoho dotovať zo svojich daní", dezolát...
Dobrý nápad! Zatvorme aj automobilky, tiež sú súkromné, vieš koľko ušetríme elektriny?
Stanko ty si žiarivý príklad toho, ako sa z bývalého upracovaného policajného strážmajstra môže stať obyčajný magor.
...nechaj ho, on je bývalý policajt. To vysvetľuje tie jeho duševné pochody :-)))))
Najtoxickejšie meno na Slovensku je Old Satterdand, vlastným menom Igorko Matovičovie :-)))))
Na policajné oddelenie príde inšpekcia. Náčelník oddelenia nechá všetkých policajtov nastúpiť na chodbe. Šéf inšpekcie si ich pozorne prezerá a zrazu zvolá:
- Vy v červenej uniforme, vystúpte!
- Pán plukovník,- zašepká mu jeho zástupca,- to je hydrant!
- Na meno som sa nepýtal!
Dúfam, že sa po voľbách dozvieme o zvieracích praktikách súčasných policajných špičiek a ich prisluhovačov a kajúcnikov. Asi to bude na dlhý mafiánsky seriál v televízii...
Kúpim si kartón pukancov :-)
Toto ma zaujalo: "Po smrti Jána Chryzostoma Korca bol posledný žijúci slovenský kardinál, ktorý kedysi napriek dlhoročnému nechcenému exilu vo Vatikáne pomáhal duchovným z Československa počas komunistickej totality a po jej páde priamo rodnému Slovensku."
Neviem ako tomu rozumieť. Aj Korec bol predsa kardinál a žil na Slovensku. Veď na Slovensku predsa po roku 1948 nikto nezakázal RK cirkev a kňazov. Naopak, štát ich dokonca platil ako zamestnancov štátu. Je fakt, že za socializmu sa kresťanská viera nepreferovala, ale štát ju udržiaval a toleroval. Žijem tu dlhšie ako Čaplovič, takže to viem posúdiť. Lenže dnes sa razí Plzákovo "zatloukat, zatloukat, zatloukat..."
...horšie je chlapče, keď ti mäkne mozog :-)
Odporúčame