...to sú práve tie kaleráby, daj si rezeň :-D
...to sú práve tie kaleráby, daj si rezeň :-D
Hneď zrána sa to tu hemží vegetariánmi čo požierajú novinárske modro-žlté kaleráby :-))))
A niektorí aj s hlinou :-DDD
Prečo by mal brať advokát úplatok, keď si môže legálne vypýtať honorár? Žeby Lajo zase niečo videl? :-)))
To nie je o odborníkoch, to je o amerických lokajoch.
Zle položená otázka. Správna otázka totiž znie takto: Vydrží Európa bezhranične poslúchať Spojené štáty v boji na Ukrajine za americké koristnícke záujmy? Je jasné, že v jednotlivých štátoch EÚ, ako i vo výkonných štruktúrach sú Spojenými štátmi dosadené vydierateľné bábky, ktoré sú ochotné plniť americké príkazy. Ale sú tu ešte obyvatelia, ktorým ak pretečie pohár trpezlivosti, tak si sami zjednajú v krajinách nápravu...
Inak tie perly v článku ma fakt pobavili :-)))))))
...scenár víťazstva Ukrajiny...,
...nastoliť víťazstvo globálnej demokracie nad „silami temnoty“.
...rozhorčenie verejnosti ohľadom invázie...,
...Biden vojnu zarámoval ako súčasť odvekého boja medzi dobrom a zlom.
...Biden: „Rýchly trest je to jediné, čo Rusko prinúti zmeniť kurz,“ povedal americký štátnik na konci marca tohto roka. (ty vole, že vraj štátnik :-))))) )
„Nemôžeme Kremľu dovoliť, aby si ‚urval‘ kus nezávislej krajiny a ľuďom spôsobil nesmierne utrpenie,“ vyhlásil Johnson.
...atď., atď.,...
Podľa všetkého sa budú odhadzovať o chvíľu vajgle aj v príbytku sfetovaného Volodymyra :-)
A to bude inakší ohňostroj!
...a ktoré boli prvé dve protikorupčné vlády? :-o
...ono ten vodič autobusu musí absolvovať aj psychotesty. Dám krk na to, že taký minister financií by týmito testami neprešiel :-)
A ešte jedna poznámka, píšeš že: "V parlamente, sedia jeho poslanci o kvalite ktorých, by sa dalo s úspechom pochybovať." Tu by som doplnil že..... s OBROVSKÝM úspechom pochybovať.
Dokázal niekto, že zlato pochádzalo z trestnej činnosti? Ak áno tak to bol určite Valdis a Fígeľ :-))))))
V Kórei je nasáčkovaných cca 35 tisíc amerických vojakov. V zahraničnej západnej televízii som na vlastné oči videl ako ich tam milujú :-))))
Neviem prečo je príroda taká škodoradostná a toleruje toľkú hlúposť.
A kde je v mojom príspevku obhajovanie Fica? Ja iba konštatujem suché fakty. Podľa tvojich chorých a hlúpych táranín sa ta opýtam bez urážky na rovinu: Máš aj občiansky preukaz, alebo len papiere na hlavu?
Tipujem to druhé ...
Protikorupčná vláda? :-DDDDDDDDDDDDDD
Prasce po 4500 € :-)))))))))
Fígeľko nepoznám hlupáka, ktorý by obhajoval túto vládu. Až na teba samozrejme. Nikto nie je, nebol a ani nebude bez chýb a prešľapov. Ani Smer a Fico, ale porovnávať tú idiotskú hlúpu bandu s vládami Smeru sa ani nedá. Idiot, ktorý sa oháňa tým, že nerozumie financiám a preto zverí všetky peniaze manželke sa prilepil na stoličku ministra financií len preto, lebo prídu bubáčiky z EÚ, ktorým treba zakrútiť krkom. To čo páchali a napáchali pri covide sa nedá nazvať inak ako totálna katastrofa. Mochovce odovzdal Enelu Mikloš za katastrofálnu cenu a podmienok a štát tam má len 34% účasť, čiže je bez rozhodujúcich právomocí. Fico dokázal aspoň vytrhnúť z rúk Enelu súdnou cestou aspoň Gabčíkovo, ktoré dostal Enel od Mikloša grátis. Za vlády Smeru bola odkúpená späť SPP, ktorú teraz vlastní štát vďaka čomu je možné stlmiť ceny plynu pre domácnosti. Atď. atď... Ale ty si tu asi nebol Figeľko však? :-)))))))
Ja si myslím, že klamú plagiátori. Klamali a podvádzali už pri diplomových prácach :-)))
Súhlasíš? :-)
Nepáči sa mi ako ho prevlekajú týždeň po republike. Najskôr sa verchuška lúči v Bratislave, potom prevoz do Košíc. Prečo ho nepriviezli hneď z Ríma do Košíc? Už mohol mať kľud a byť pochovaný. Verím, že by si Tomko neželal takéto predvádzanie a prevážanie ako cirkusant. Verchuška sa mohla prísť pekne rozlúčiť do Košíc. Hniska si predsa poletoval špeciálom do Popradu každý týždeň...
Predčasných volieb sa boja ako psy streľby, takže tie by som si trúfol vylúčiť. Keďže sú k dispozícii miliardy z fondu obnovy počítam, že snaha bude dovládnuť a rozkradnúť, pričom Sulíka tiež pozvú nejakým spôsobom tajne na hostinu. Úradnícka vláda by vyhovovala koziemu palácu a oplotenej. Oplotená by si tu stihla ešte zrealizovať nejaké to vojenské eldorádo a PS naplniť vrchovato pokladnicu a osobné účty.
Niečo podobné ako včera, keď dávali v správach, že 40 štátov sveta vyzýva Rusov aby opustili Záporožskú elektráreň, kde sa sami ostreľujú :-)))))
A títo ľudia pritom chcú, aby im národy verili a zakazujú iné zdroje informácií. A ešte s veľkou drzosťou tomu nadávajú DEMOKRACIA...
Pamätám si, keď prišla k svokrovcom okolo roku 1987 návšteva z NSR a boli nesmierne prekvapení, že sú u nás televízory a chladničky. Takže si predstav tú propagandu v NSR o ČSSR :-)
Je pravdepodobné, že to bude podobné aj s KĽDR. Len tak námatkovo si pamätám ako Kimovho strýka údajne zožrali Kimovi psy :-)))) To vieš pravda podľa Reuters :-D
To by Kim mohol radšej spáchať samovraždu. On ale taký hlúpy nie je.
Odporúčame